Wyjątkowo gościnni…

Pierwsza runda za nami. 5 pkt. tyle w 13 meczach zdołał uciułać Huragan. Jest to najgorszy wynik w historii występów w klasie „A” na jesień.

Ostatnie mecze :

LKS Huragan Siostrzytów – Victoria Rybczewice 1:1 (0:0)

Bramka: Sebastian Wojciechowski

Chyba najlepszy mecz Huraganu w rundzie. Przez pełne 90 minut nie było widać różnicy między ostatnią a 6 drużyną ligi. Nawet po drugiej żółtej kartce w 65 minucie dla Daniela siostrzytowianie nie odstawali a co więcej mieli sytuacje by sięgnąć w tym meczu po trzy punkty . W tym meczu również nie wykorzystaliśmy rzutu karnego.

Tajfun Ostrów Lubelski – LKS Huragan Siostrzytów 5:2 (2:0)

Bramki : Hanc Kamil x 2.

Pierwsza połowa kompletnie przespana i tylko dzięki dwóm dobrym interwencjom Janczaka , Huragan nie przegrywał wyżej. Druga połowa a raczej 25 minut to bardzo dobra gra przyjezdnych . Hanc wykorzystał dobre dośrodkowanie Jarosza i zdobyło kontaktową bramkę niestety kilka minut później tracimy bramkę na 3:1. Kolejne dośrodkowanie Jarosza i drugą bramkę w meczu głową zdobywa Hanc. Niestety przy stanie 3:2 kolejny fatalny błąd i robi się 4:2 . W końcówce gospodarze podwyższają na 5:2.

LKS Huragan Siostrzytów - Avia II Świdnik (0:0) 1:5

Bramka : Sebastian Wojciechowski

65 minut dobrej uważnej gry , Niestety to nie wystarczyło na lidera ze Świdnika . Huragan mógł objąć prowadzenie niestety po raz trzeci w tej rundzie wykonawca „11” pomylił się i poprzeczka uratowała gości przed stratą bramki. Kilka minut po wznowieniu gry w drugiej połowie Avia objęła prowadzenie ,Huragan odpowiedział bramką z rzutu karnego po zagraniu piłki ręką w polu karnym przez jednego ze świdniczan. Pewnym wykonawcą okazał się Wojciechowski. Niestety około 70 minuty tracimy bramkę po tzw. babolu a kilka minut później strzałem z 25 metrów nie do obrony popisał Orzędowski , ta bramka podcięła całkowicie skrzydła Huraganowi, który w 11 minut traci w sumie 4 bramki. Siostrzytowianie w ostatnich minutach mogli zmniejszyć rozmiary porażki jednak sytuacji sam na sam nie wykorzystał Wojciechowski a w słupek trafił Biszkont.

Seniorzy zajmują 13 miejsce. Do bezpiecznego placu drużyna traci 10 punktów co zapowiada pracowitą wiosnę.

Juniorzy :

Piotrcovia Piotrków – LKS Huragan Siostrzytów 4:6 (3:3)

Bramki : Grabowski x 2, Lipiec x 2, Maciejewski , Dziubiński

LKS Huragan Siostrzytów – LKS Oleśnia Oleśniki 2:3 (0:1)

Bramki : Damian Janczak x 2

Legion Tomaszowice – LKS Huragan Siostrzytów 4:1 (3:1)

Bramki : Maciejewski

LKS Huragana Siostrzytów – LKS Trawena Trawniki 6:2 (5:1)

Bramki: Lipiec K., Mitelski M., Wiśniewski, Samobójcza, Daniel x 2

Młodzieżowcy zajmują 6 miejsce na 7 drużyn, do drugiego w tabeli Legionu tracą 6 punktów.