Wspieraj swoich !!!

Nowy Rok rozpoczynamy informacją o możliwości przekazania 1% podatku na nasz Klub. W 2015 roku Ludowy Klub Sportowy „Huragan” Siostrzytów nawiązał współpracę z Fundacją Studencką -„Młodzi Młodym”. Umowa między organizacjami polega na przekazywaniu 1% podatku na fundację która pod koniec roku przelewa zebrane środki na nasze konto. W roku 2016 pierwszy raz mogliśmy skorzystać z tej opcji która okazała się dobrym pomysłem. Kwota zwrócona przez fundację dla naszego klubu to 740 zł 47 gr. Za zebrane środki z 1% podatku za rok 2015 - Klub zakupi – spodnie treningowe dla zawodników.

Zarząd LKS Huragan Siostrzytów dziękuje za zebrane środki i zachęca również w tym roku do przekazania 1% podatku. Zgromadzone środki pomogą w dalszej działalności klubu .

Z tej strony możecie pobrać program PIT :

Podczas wypełniania formularza PIT wpisz :

KRS 0000270261 oraz poniższy cel szczegółowy

LKS HURAGAN SIOSTRZYTÓW 5777

Zachęcamy do udostępniania info ! Każda złotówka pomaga !