Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Nasutów
5:3
Huragan Siostrzytów
GKS Niedźwiada
4:5
GLKS Michów
Tur Milejów
0:2
Błękit Cyców
Ludwiniak Ludwin
2:0
KS Perła Rokitno
Vir Dorohucza
5:2
Wodnik Uścimów
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
2:1
Zawisza Garbów
GKS Abramów
0:1
LKS Skrobów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękit Cyców
1:1
Vir Dorohucza
Ludwiniak Ludwin
2:3
KS Nasutów
KS Perła Rokitno
2:2
GLKS Michów
Zawisza Garbów
1:1
GKS Abramów
Wodnik Uścimów
0:3
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
LKS Skrobów
6:1
GKS Niedźwiada
Huragan Siostrzytów
2:1
Tur Milejów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Nasutów
3:4
KS Perła Rokitno
GKS Niedźwiada
1:0
Zawisza Garbów
Vir Dorohucza
2:1
Huragan Siostrzytów
GLKS Michów
0:1
LKS Skrobów
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
0:4
Błękit Cyców
GKS Abramów
1:1
Wodnik Uścimów
Tur Milejów
5:2
Ludwiniak Ludwin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Siostrzytów
2:1
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
Wodnik Uścimów
3:3
GKS Niedźwiada
Błękit Cyców
6:2
GKS Abramów
Ludwiniak Ludwin
5:0
Vir Dorohucza
KS Perła Rokitno
1:2
LKS Skrobów
KS Nasutów
1:7
Tur Milejów
Zawisza Garbów
3:1
GLKS Michów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Niedźwiada
0:3
Błękit Cyców
Vir Dorohucza
4:3
KS Nasutów
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
2:3
Ludwiniak Ludwin
LKS Skrobów
3:3
Zawisza Garbów
Tur Milejów
3:1
KS Perła Rokitno
GLKS Michów
3:0
Wodnik Uścimów
GKS Abramów
1:1
Huragan Siostrzytów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Nasutów
3:3
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
Ludwiniak Ludwin
7:0
GKS Abramów
KS Perła Rokitno
6:0
Zawisza Garbów
Huragan Siostrzytów
4:2
GKS Niedźwiada
Wodnik Uścimów
0:5
LKS Skrobów
Tur Milejów
2:0
Vir Dorohucza
Błękit Cyców
2:0
GLKS Michów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Garbów
4:0
Wodnik Uścimów
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
2:4
Tur Milejów
Vir Dorohucza
2:5
KS Perła Rokitno
GKS Niedźwiada
0:4
Ludwiniak Ludwin
LKS Skrobów
0:3
Błękit Cyców
GLKS Michów
3:0
Huragan Siostrzytów
GKS Abramów
3:9
KS Nasutów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Nasutów
5:1
GKS Niedźwiada
Vir Dorohucza
4:3
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
Huragan Siostrzytów
5:1
LKS Skrobów
KS Perła Rokitno
2:0
Wodnik Uścimów
Tur Milejów
3:0
GKS Abramów
Błękit Cyców
3:2
Zawisza Garbów
Ludwiniak Ludwin
4:0
GLKS Michów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skrobów
0:6
Ludwiniak Ludwin
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
1:4
KS Perła Rokitno
Zawisza Garbów
0:2
Huragan Siostrzytów
GKS Niedźwiada
2:2
Tur Milejów
Wodnik Uścimów
0:4
Błękit Cyców
GLKS Michów
3:1
KS Nasutów
GKS Abramów
1:3
Vir Dorohucza
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Nasutów
0:0
LKS Skrobów
Vir Dorohucza
4:1
GKS Niedźwiada
KS Perła Rokitno
2:1
Błękit Cyców
Huragan Siostrzytów
3:0
Wodnik Uścimów
Tur Milejów
1:0
GLKS Michów
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
2:0
GKS Abramów
Ludwiniak Ludwin
4:4
Zawisza Garbów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Garbów
1:2
KS Nasutów
GKS Niedźwiada
4:3
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
Błękit Cyców
3:1
Huragan Siostrzytów
GLKS Michów
1:5
Vir Dorohucza
Wodnik Uścimów
2:5
Ludwiniak Ludwin
GKS Abramów
3:3
KS Perła Rokitno
LKS Skrobów
1:3
Tur Milejów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Vir Dorohucza
1:3
LKS Skrobów
KS Nasutów
0:3
Wodnik Uścimów
KS Perła Rokitno
1:0
Huragan Siostrzytów
Tur Milejów
5:1
Zawisza Garbów
GLKS Michów
4:4
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
GKS Abramów
1:1
GKS Niedźwiada
Ludwiniak Ludwin
1:1
Błękit Cyców
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Garbów
0:1
Vir Dorohucza
Błękit Cyców
3:0
KS Nasutów
GKS Niedźwiada
0:1
KS Perła Rokitno
Huragan Siostrzytów
0:3
Ludwiniak Ludwin
LKS Skrobów
4:0
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
GLKS Michów
6:3
GKS Abramów
Wodnik Uścimów
0:5
Tur Milejów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękit Cyców
1:1
Tur Milejów
Zawisza Garbów
2:0
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
Huragan Siostrzytów
0:2
KS Nasutów
GLKS Michów
0:2
GKS Niedźwiada
Wodnik Uścimów
0:1
Vir Dorohucza
LKS Skrobów
4:0
GKS Abramów
KS Perła Rokitno
1:0
Ludwiniak Ludwin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Milejów
0:0
Huragan Siostrzytów
Vir Dorohucza
0:1
Błękit Cyców
GKS Niedźwiada
3:1
LKS Skrobów
KS Nasutów
1:2
Ludwiniak Ludwin
GLKS Michów
0:2
KS Perła Rokitno
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
4:0
Wodnik Uścimów
GKS Abramów
1:0
Zawisza Garbów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Perła Rokitno
1:2
KS Nasutów
Huragan Siostrzytów
1:1
Vir Dorohucza
LKS Skrobów
1:2
GLKS Michów
Błękit Cyców
1:1
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
Zawisza Garbów
1:4
GKS Niedźwiada
Wodnik Uścimów
2:1
GKS Abramów
Ludwiniak Ludwin
2:3
Tur Milejów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skrobów
1:2
KS Perła Rokitno
Vir Dorohucza
2:5
Ludwiniak Ludwin
Tur Milejów
3:0
KS Nasutów
GKS Niedźwiada
4:0
Wodnik Uścimów
GLKS Michów
1:2
Zawisza Garbów
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
10:1
Huragan Siostrzytów
GKS Abramów
0:3
Błękit Cyców
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Garbów
4:0
LKS Skrobów
KS Perła Rokitno
1:2
Tur Milejów
Błękit Cyców
3:0
GKS Niedźwiada
Wodnik Uścimów
0:2
GLKS Michów
Huragan Siostrzytów
1:2
GKS Abramów
KS Nasutów
4:2
Vir Dorohucza
Ludwiniak Ludwin
3:3
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Vir Dorohucza
0:0
Tur Milejów
GKS Niedźwiada
5:0
Huragan Siostrzytów
GLKS Michów
0:0
Błękit Cyców
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
4:3
KS Nasutów
Zawisza Garbów
3:2
KS Perła Rokitno
LKS Skrobów
3:1
Wodnik Uścimów
GKS Abramów
0:4
Ludwiniak Ludwin
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Perła Rokitno
5:3
Vir Dorohucza
Tur Milejów
2:1
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
Huragan Siostrzytów
1:3
GLKS Michów
Błękit Cyców
5:1
LKS Skrobów
Wodnik Uścimów
1:3
Zawisza Garbów
KS Nasutów
2:2
GKS Abramów
Ludwiniak Ludwin
4:0
GKS Niedźwiada
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Niedźwiada
2:4
KS Nasutów
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
2:0
Vir Dorohucza
Zawisza Garbów
3:6
Błękit Cyców
Wodnik Uścimów
2:4
KS Perła Rokitno
GKS Abramów
1:2
Tur Milejów
GLKS Michów
0:3
Ludwiniak Ludwin
LKS Skrobów
1:2
Huragan Siostrzytów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Perła Rokitno
1:1
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
Tur Milejów
3:3
GKS Niedźwiada
Vir Dorohucza
3:2
GKS Abramów
Huragan Siostrzytów
3:1
Zawisza Garbów
Błękit Cyców
5:1
Wodnik Uścimów
Ludwiniak Ludwin
2:1
LKS Skrobów
KS Nasutów
2:1
GLKS Michów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skrobów
1:6
KS Nasutów
Błękit Cyców
2:1
KS Perła Rokitno
Zawisza Garbów
3:4
Ludwiniak Ludwin
GKS Niedźwiada
3:0
Vir Dorohucza
Wodnik Uścimów
0:0
Huragan Siostrzytów
GLKS Michów
0:3
Tur Milejów
GKS Abramów
1:2
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Siostrzytów
3:4
Błękit Cyców
Tur Milejów
5:0
LKS Skrobów
KS Perła Rokitno
4:3
GKS Abramów
Vir Dorohucza
1:4
GLKS Michów
Ludwiniak Ludwin
4:1
Wodnik Uścimów
KS Nasutów
4:0
Zawisza Garbów
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
2:2
GKS Niedźwiada
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skrobów
2:1
Vir Dorohucza
Błękit Cyców
2:1
Ludwiniak Ludwin
Huragan Siostrzytów
2:1
KS Perła Rokitno
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
6:2
GLKS Michów
GKS Niedźwiada
2:0
GKS Abramów
Zawisza Garbów
0:2
Tur Milejów
Wodnik Uścimów
1:4
KS Nasutów
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Perła Rokitno
4:1
GKS Niedźwiada
Tur Milejów
3:0
Wodnik Uścimów
Ludwiniak Ludwin
8:1
Huragan Siostrzytów
Vir Dorohucza
2:1
Zawisza Garbów
KS Nasutów
3:3
Błękit Cyców
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
5:3
LKS Skrobów
GKS Abramów
1:2
GLKS Michów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości