3 mecze , tylko 1 punkt…

W trzech meczach Huragan zdobył tylko jeden punkt i potwierdził fakt iż może to być jedna z najgorszych rund w historii występów w klasie „A”.

GKS Niedźwiada – LKS Huragan Siostrzytów 5:1 (1:0)

Bramka : Daniel Łukasz

W tym meczu Huragan grał dobrze do 60 minut . Niestety 3 proste błędy naszych zawodników i szybko z wyniku 1:1 zrobiło się 4:1 dla Niedźwiady.

LKS Huragan Siostrzytów – Błękit Cyców 1:7 (0:2)

Bramka : Daniel Dominik

Huragan zaczął dobrze, mógł nawet prowadzić jednak to goście do przerwy prowadzili 2 golami. Najpierw z rzutu wolnego napastnik gości dołożył głowę , następnie po bardzo naciąganym rzucie karnym zrobiło się 0:2. Nadzieję na lepszy wynik w 47 minucie dał Dominik Daniel który ładnym uderzeniem zdobył bramkę kontaktową jednak dwie minuty później kolejny błąd sędziego który nie zauważył ewidentnego spalonego i było już 1:3. Siostrzytowianie jeszcze dobrze nie otrząsnęli się po stracie bramki a było już 1:4, tym razem już prawidłowo zdobytej gdyż próba złapania na spalonym przeciwnika, zupełnie się nie udała. Po tej bramce mecz praktycznie się skończył Cyców dołożył jeszcze 3 bramki i zasłużenie chociaż zbyt wysoko wygrał spotkanie.

GTS Zawisza Garbów – LKS Huragan Siostrzytów 0:0

Potwierdziło się to iż w Garbowie Huraganowi gra się dobrze. W pierwszej połowie to Huragan miał przewagę, lepiej operował piłką i może nie były to 100 % sytuacje , jednak przez cały czas zagrażali defensywie Zawiszy. Garbów miał w tej odsłonie gry jak i w całym meczu jedną 100% sytuację . Inne uderzenia nie sprawiły problemów naszemu bramkarzowi. W drugiej połowie od 60 minuty to Zawisza prowadziła grę jednak nie miała pomysłu na zdobycie bramki. Huragan kontrował, jednak i z drugiej strony boiska akcje kończyły się przed bramka lub niecelnymi uderzeniami. W 85 minucie po faulu na Motylu, LKS staną przed szansą zdobycia 3 pkt. jednak karny został przestrzelony. Wynik meczu już się nie zmienił a Huragan urwał cenny punkt drużynie która punktowała już z czołówką ligi .

JUNIORZY :

Juniorzy jak to już w tej lidze albo mają albo pauzę albo nie grają :D.

Mecz z LKS Trawena przełożony z dnia 22.10- zostanie rozegrany prawdopodobnie 20.11.2016 (niedziela) o godzinie 11:00.

Gdzie i kiedy :

W niedzielę juniorzy jadą do Piotrkowa na mecz z tamtejszą Piotrcovią. Mecz o 11:00. O godzinie wyjazdu na ten mecz poinformujemy bliżej weekendu.

Seniorzy również w niedzielę rozegrają mecz na własnym boisku z Victoria Rybczewice , początek spotkania 13:30. Zbiórka 12:45.