Wspieraj swoich, przekaż 1% podatku na LKS Huragan Siostrzytów

Przekaż 1% podatku na nasz klub .Właśnie tak możesz wspomóc drużynę LKS Huragan Siostrzytów . Rozliczając swój PIT masz szansę pomóc naszej drużynie finansowo , liczy się każdy procent . To już 5 rok,kiedy to można odliczyć podatek na klub z Siostrzytowa . Dzięki współpracy w fundacją -"Młodzi Młodym" mamy taką możliwość. Wszystkie środki zostaną przekazane na zakup sprzętu sportowego dla zawodników. Dziękujemy za dotychczasową pomoc i liczymy na wsparcie.

W oczekiwaniu na poluzowanie obostrzeń i odblokowane sportu amatorskiego zaplanowano 8 test meczów przed rundą rewanżową sezonu 2020/2021. Ponadto zespół czeka na wznowienie rozgrywek futsalu świdnickiego w którym to nasza drużyna debiutuje w Pierwszej Lidze. Pandemia pozwoliła na rozegranie pięciu kolejek . Huragan w tych meczach zdobył 7 pkt. Ostatnie wyniki : MANUFAKTURA FUTBOLU - Futbolowo.pl .

Plan Sparingów :

06/07.02 Spółdzielca Siedliszcze - klasa okręgowa Chełm , 5 miejsce