Na półmetku podium.

Pierwsza runda sezonu 2020/2021 zakończona. Przed rozpoczęciem ligi patrząc na osiągane rezultaty w sparingach 3 miejsce byłoby brane w ciemno. Jednak po rozegraniu wszystkich spotkań czuć niedosyt, drużynę było stać na większą zdobycz punktową.

LKS Huragan Siostrzytów - Czarni Pliszczyn 3:1 (2:1)

Bramki : Mietelski , Kozak , Lipiec

Janczak – Biszkont (Ścirka), Daniel Ł.(Kucharuk), Dziurawiec(Lipiec K.), Gorgol, Kozak (Futa), Mietelski, Mitelski B.,Wawruszak, Wojciechowski

KS Uniszowice – LKS Huragan Siostrzytów 2:1 (2:1)

Bramka: Gorgol

Janczak - Zawada, Biszkont, Chudy, Dziurawiec (Lipiec A.), Gorgol, Dziurawiec (Kucharuk), Mitelski B, Wawruszak, Wojciechowski, Wydra (Daniel Ł.)

LKS Huragan Siostrzytów - GKS Niedźwiada 1:2 (1:1)

Bramka: Mietelski

Janczak – Wawruszak, Mitelski B., Biszkont (Lipiec K.), Mietelski, Chudy , Dziurawiec (Daniel Ł.), Wojciechowski (Kozak), Gorgol, Lipiec A., Zawada (Daniel D.)

Dobry wyrównany mecz z liderem rozegrali zawodnicy Huraganu. Mecz ułożył się fatalnie ponieważ już w 2 minucie sędzia podyktował rzut karny dla gości, zamieniony na bramkę. Wyrównał, również z rzutu karnego Mietelski Marcin po faulu na Wojciechowskim. Mecz był toczony w żywym tempie, jedna jak i druga drużyna miała sytuacje na przechylenie szali na swoją korzyść. W końcówce więcej szczęścia mieli przyjezdni którzy wyszli na prowadzenie i nie oddali go do końcowego gwizdka.

Podsumowanie :

Huragan w 11 meczach poniósł 5 porażek oraz odnotował 6 zwycięstw.

Bramki 27 – 19

Drużyna zajmuje 3 miejsce po rozegraniu pierwszej rundy sezonu .

Piłkarski rok 2020 upłynął w tle z pandemią . Z tego powodu rozgrywki sezonu 2019/2020 zostały przerwane po rozegraniu 8 kolejek a Huragan zajął 4 miejsce. Poprzez wcześniejsze zakończenie sezonu siostrzytowianie przed kolejnym sezonem rozegrali aż 10 sparingów. Przerwa w rozgrywkach została wykorzystana na prace przy obiekcie z którego korzystamy. Naprawiono jeden z piłko chwytów, ogrodzenie oraz zdemontowano zniszczone ławki oraz stelaże i zainstalowano krzesełka dla kibiców w liczbie 100, wyrównano teren za płytą boiska.

Dziękujemy za pomoc przy w/w pracach oraz Gminie Trawniki głównemu sponsorowi za finansowanie w roku 2020 . Dziękujemy również kibicom oraz osobom które wspierają Klub.