Wracamy do gry!

Zluzowanie obostrzeń umożliwiło start rozgrywek piłkarskich. Nadrabiając zaległości w prowadzeniu strony jesteśmy winni kilka ciekawych informacji . Jednak najpierw kilka słów o meczu z 14 kolejki.

LZS Krężnica Jara – LKS Huragan Siostrzytów 1:1 (0:1)

Bramka : Igor Motyl

Janczak – Lipiec K.(Dziurawiec),Biszkont, Korchut, Kozak Ł., Kozak J., Zawada D., Motyl I.(Daniel D.), Wojciechowski (Haczkur), Wawruszak, Chudy

Mimo braków w wyjściowej jedenastce zespół z Siostrzytowa rozegrał dobre zawody. Umiejętnie operując piłką zawodnicy Huraganu stworzyli sobie przynajmniej trzy dogodne sytuacje, dodając do tego trafienie w poprzeczkę i prowadzenie w meczu od 25 minuty można czuć niedosyt po pierwszym meczu. Bramka dla gospodarzy padła w drugiej minucie doliczonego czasu gry kiedy to żaden z zawodników nie sięgnął zagrania ze stałego fragmentu gry a piłka dosyć szczęśliwie dla gospodarzy wpadła do bramki Janczaka.

Przygotowania do rundy :

Huragan z 7 zaplanowanych sparingów rozegrał 6 :

LKS Huragan Siostrzytów – Ludwiniak Ludwin 5:5

LKS Huragan Siostrzytów – Ruch Popkowice (J) 5:2

LKS Huragan Siostrzytów – Perła Progress Mełgiew 2:5

LKS Huragan Siostrzytów - LKS Oleśnia Oleśniki 3:4

LKS Huragan Siostrzytów – MKS Siedliska 5:0

LKS Huragan Siostrzytów – Czarni Pliszczyn 3:5

Ruchy Transferowe :

Ubyli :

Igor Kucharuk – nie wznowił treningów

Jarosz Maciej – Spółdzielca Siedliszcze – wypożyczenie

Przyszli :

Haczkur Robert – KS Uniszowice

Górski Arkadiusz – LKS Tur Milejów (Juniorzy)

Korchut Rafał – LKS Biskupice

Kozak Łukasz – bez klubu, wcześniej LKS Tur Milejów

Przerwa w rozgrywkach zaowocowała również zmianą nazewnictwa rozgrywek od klasy Okręgowej do klasy „B”. Od rundy wiosennej sezonu 2020/2021 nasza klasa nosi nazwę –„KLASA B KEEZA”

Kolejne dwa mecze zostaną rozegrane w Siostrzytowie , 30 kwietnia podejmiemy zespół Wodnika Uścimów (pierwszy mecz 4:1), jest to przełożony mecz 12 kolejki. Pierwszego maja natomiast zagramy o godzinie 15 z zespołem KS Ciecierzyn (pierwszy mecz 0:1).

Przypominamy że wszystkie rozgrywki piłkarskie na chwilę obecną są rozgrywane w reżimie sanitarnym oraz bez udziału kibiców.