Połowiczny sukces.

Huragan w miniony piątek oraz poniedziałek rozegrał dwa mecze na własnym boisku.

Niestety pojedynki na własnym terenie przyniosły tylko trzy punkty.

LKS Huragan Siostrzytów - LKS Wodnik Uścimów 3:0 (1:0)

Bramki : Zawada, Gorgol x 2

Janczak - Biszkont, Wawruszak (Dziurawiec), Kozak J., Lipiec, Kozak Ł.(Daniel D.), Chudy, Korchut (Haczkur), Zawada, Wojciechowski (Wójcik) ,Gorgol

Pierwsza połowa wyrównana ze wskazaniem na gospodarzy przypieczętowana prowadzeniem po bramce Zawady. W drugiej części zaraz po wznowieniu gry faulowany w polu karnym został Wojciechowski a pewnym strzałem z 11 metrów wynik na 2:0 podwyższył Gorgol. W 81 minucie w rolach głównych znowu wystąpili Wojciechowski - Gorgol, pierwszy asystowa, drugi pokonał bramkarza przyjezdnych.

LKS Huragan Siostrzytów - KS Ciecierzyn 0:3 (0:0)

Janczak- Mitelski (Wawruszak), Kozak J.(Haczkur),Lipiec, Dziurawiec, Biszkont, Korchut (Wójcik), Chudy (Wydra), Wojciechowski, Zawada, Gorgol (Daniel D.)

Jeszcze długo po końcowym gwizdku sędziego zawodnicy Huraganu nie mogli dojść do siebie po 3 ciosach przyjezdnych.

Pierwsza połowa poza jednym strzałem napastnika Ciecierzyna, zupełnie pod dyktando gospodarzy, swoje szanse mieli Wojciechowski który trafił w słupek, Mitelski który minimalnie minął się z piłką po rzucie rożnym a dwa razy bramkarza gości wyręczyli przed bramką obrońcy. Niestety druga połowa to dramat Huraganu. 46 minuta w dogodnej sytuacji znalazł się Gorgol  który chwilę potem zszedł z boiska z kontuzją, kolejne minuty i kolejna kontuzja tym razem stopera. Przy 0:0 Kozak trafia w poprzeczkę a potem Ciecierzyn w 7 minut wykorzystuje 3 błędy i zamyka mecz .

Kolejny mecz w Woli Sernickiej  09.05.2021 niedziela, godzina 15:00.