Weekend bez piłki….

Seniorzy Huraganu w niedzielę mieli planowaną pauzę po wycofaniu się na początku sezonu Górnika 1979 Łęczna . Juniorzy natomiast w 19 kolejce na rozkładzie mieli zespół Rohlandu Tuszów. Niestety po raz 3 z rzędu juniorzy nie rozegrali swojego spotkania tym razem z uwagi na nie stawienie się zespołu gości na mecz.

Wyniki wcześniejszych spotkań :

09.05

Juniorzy: LKS Huragan Siostrzytów – Dystans Niedźwiada 3:0 W.O – Goście zostali wycofani karnie z rozgrywek.

10.05

GLKS Michów – LKS Huragan Siostrzytów 2:1 (1:1) Bramka: Wojciech Mitelski

16.05

Seniorzy: LKS Huragan Siostrzytów – Tajfun Ostrów Lubelski 2:2 (0:1) Bramki : Maciej Jarosz x 2