Aktualności z boiska/ ZAPRASZAMY NA FESTYN RODZINNY

Dwa mecze seniorów i kolejna pauza juniorów na własnym boisku.

Seniorzy :

LKS Huragan Siostrzytów - GTS Zawisza Garbów 1:1 (1:1)

Bramka : Sidor Grzegorz

LKS Vir Dorohucza - LKS Huragan Siostrzytów 1:4 (0:3)

Bramki: Daniel, Wojciechowski , Sidor x 2

Seniorzy po tym meczu wyprzedzili w tabeli KS Nasutów i obecnie zajmują 9 miejsce.

Juniorzy :

LKS Huragan Siostrzytów - Perła/Pogoń Rokitno/Lubartów 3:0 w.o Goście nie stawili się na mecz.

Juniorzy po raz trzeci nie mieli dane rozegrać meczu u siebie. Zwycięstwo przy porażce GKS Niedźwiada z Tajfunem Ostrów Lubelski 2:11 daje jak na razie naszej młodej drużynie 3 miejsce w tabeli . Do rozegrania została jeszcze jedna kolejka.

PLANY NA WEEKEND :

FESTYN RODZINNY !!!!

Szkoła Podstawowa w Siostrzytowie oraz LKS Huragan Siostrzytów zapraszają wszystkich mieszkańców a szczególnie tych najmłodszych na FESTYN RODZINNY który odbędzie się w sobotę . Początek od godziny 13:00

Harmonogram Imprezy :

13:00 mecz piłki nożnej - DZIECI VS RODZICE

14:00 rodzinne zawody sportowe, zabawy integracyjne, pokazy mody ekologicznej

15:00 przedstawienie cyrkowe - Cyrk Obimbolando

16:00 gry planszowe, tańce belgijskie, zabawy integracyjne

Dodatkowe Atrakcje : Malowanie twarzy, dmuchane zabawki do zjeżdzania , wata cukrowa, inne przekąski.

Możliwość znakowania rowerów.

NIEDZIELA :

Seniorzy w Niedzielę już o godzinie 11 rozegrają mecz. (brawo dla LZPN za wyznaczenie  tej godziny przy spodziewanych upałach :/ )

Juniorzy rozegrają ostatnie spotkanie na wyjeździe z drużyną Piotrcovii Piotrków o godznie 14:00. godzina wyjazdu zostanie podana w czwartek wieczorem.

LKS HURAGAN SIOSTRZYTÓW -  VICTORIA RYBCZEWICE  14.06.2015 Godzina 11:00

PIOTRCOVIA PIOTRKÓW - LKS HURAGAN SIOSTRZYTÓW 14.06.2015  Godzina 14:00