Nieudana Majówka….

Niestety dwie porażki ponieśli piłkarze Huraganu w meczach rozegranych 1 i 2 maja…

Juniorzy 1 maja swój mecz rozegrali w Niedźwiadzie. Mimo dobrego początku i prowadzenia w tym spotkaniu 0:2 dalszy przebieg meczu nie był już tak pozytywny. Była to jedna z najwyższych porażek w ostatnim czasie a co za tym idzie przegrana przerwała długą serię 9 wygranych meczów przez naszych młodych piłkarzy.

GKS Niedźwiada – LKS Huragan Siostrzytów 8:4

Seniorzy

Dzień po zmaganiach juniorów do Siostrzytowa przyjechał vice lider Klasy „A” – GKS Abramów… Mimo dobrej postawy naszej drużyny pechowo przegraliśmy to spotkanie . Karny trafiony na raty (słupek , słupek, dobitka), samobójcze trafienie naszego zawodnika , oraz przynajmniej jeden ewidentny karny nie podyktowany przez młodych sędziów pomogły przyjezdnym w wywiezieniu 3 pkt. Gospodarze pokazali iż mogą powalczyć jak równy z równym z wyżej notowanym zespołem a momentami być lepszą drużyną co daje nadzieję na ciekawe pojedynki z Tajfunem oraz Rybczewicami na naszym boisku.

LKS Huragan Siostrzytów – GKS Abramów 2:3 (1:1)

Bramki : Sidor x 2