7 punktów w 3 meczach.

Drużyna Huraganu rozgrała kolejne trzy spotkania ligowe , przy odrobinie szczęścia siostrzytowianie mogli zgarnąć komplet punktów.

16 kolejka KEEZA "B" Klasa : KS Serniki - LKS Huragan Siostrzytów 1:1 (0:0)

Bramka :  Sebastian Wojciechowski

Wyrównany mecz jedna i druga drużyna miały swoje okazję na gole. Więcej czystych okazji mieli gospodarze ale to Huragan w 90 minucie mógł przechylić  szalę na swoją korzyść jednak rzut karny nie został wykorzystany i drużyny podzieliły się punktami.

17 Kolejka KEEZA "B" Klasa : LKS Huragan Siostrzytów - LKS Vir Dorohucza 10:1 (3:0)

Bramki : Wojciechowski x 3 , Gorgol x 2 , Haczkur x 2 , Chudy x 2, Lipiec

Derby bez historii. Mimo osłabień w szeregach Huraganu mecz z lokalnym rywalem był spacerkiem . Goście do 30 minuty dzielnie broni się przed stratą bramki dwa razy groźnie kontrując. Po otwarciu wyniku na placu gry istniała tylko jedna drużyna. Było to 5  kolejne zwycięstwo z rzędu z tą drużyną w meczu ligowym.

18 kolejka KEEZA "B" Klasa :  LKP CENTRO-CHEM Turka - LKS Huragan Siostrzytów 1:2 (1:0)

Bramki : Wojciechowski, Gorgol

Huragan do tego meczu przystąpił w przemeblowanym składzie. Mimo tego już w pierwszej połowie przyjezdni mieli przynajmniej trzy dogodne sytuacje do zdobycia bramki niestety niewykorzystane sytuacje zemściły się i po niefortunnej interwencji obrońcy Siostrzytowa , Turka objęła prowadzenie. Druga połowa to usilne próby zamiany niekorzystnego wyniku które w końcu przyniosły skutek. Po dwóch dośrodkowaniach Chudego, i dwóch uderzeniach z głowy najpierw autorstwa Wojciechowskiego następnie Gorgola Huragan wyszedł na prowadzenie którego nie oddał do końca spotkania.

Następny mecz : 18 Kolejka KEEZA "B" Klasa : LKS Huragan Siostrzytów -  Lewart II Lubartów