Kolejka 7

LKS Huragan Siostrzytów – LKP Turka 4:1 (2:1)

Bramki : Gorgol 2, Zawada, Chudy

Janczak- Biszkont, Wawruszak , Mitelski (Kucharuk), Dziurawiec (Jarosz), Chudy, Mietelski, Zawada (Kozak), Gorgol (Wydra), Daniel Ł. (Daniel D.), Wojciechowski (Lipiec A.)

Mecz z zawsze niewygodnym rywalem jakim jest drużyna z Turki ułożył się wyśmienicie bo już po 10 minutach było 2:0. Napór gospodarzy mógł przypieczętować z rzutu karnego Wojciechowski jednak tego dnia pomylił się znacząco. Ta sytuacja sprawiła iż przyjezdni poczuli szansę i trafili bramkę kontaktową. Następnie dwa razy ostemplowali poprzeczkę bramki Janczaka i szczęśliwie ta część gry skończyła się wynikiem 2:1. W drugiej połowie trochę oddechu gospodarzom dał Gorgol który wykorzystał drugi rzut karny podyktowany w tym meczu dla naszej drużyny. Chwilę później jeden z zawodników Turki otrzymał drugą zółtą kartkę a Gorgol podwyższył na 4:1 . Druga połowa przebiegała pod dyktando Huraganu , niestety kapitalnych okazji do podwyższenia wyniku nie udało się wykorzystać i mecz zakończył się wynikiem 4:1 dla siostrzytowian.

Kolejka 8

Lewart II Lubartów – LKS Huragan Siostrzytów 4:1 (1:1)

Bramka : Mitelski Bartłomiej

Janczak - Wawruszak, Mitelski B., Mietelski, Dziurawiec, Chudy, Zawada, Kozak (Lipiec A.), Gorgol, Wojciechowski, Daniel Ł. (Daniel D.)

Rezerwy Lewartu okazały się za mocne dla 3 drużyny tabeli . Młody zespół z Lubartowa przez cały mecz prowadził grę, Huragan starał się konstruować akcje jednak tego dnia bramce gospodarzy zagrażali tylko ze stałych fragmentów. Okazje w pierwszej połowie do umieszczenia piłki w siatce mieli Gorgol oraz dwa razy Mitelski Bartłomiej który jedną z tych okazji wykorzystał i dał wyrównanie swojej ekipie . Druga połowa to wyraźna dominacja Lewartu i sporo pracy w bramce Janczaka .