Pierwsza runda na półmetku.

Odrabiamy zaległości w relacjach z meczów. 3 spotkania , jedna porażka w kontrowersyjnych okolicznościach , jeden horror i jedne derby!

KS Ciecierzyn – LKS Huragan Siostrzytów 1:0 (0:0)

Janczak- Biszkont (Mietelski), Chudy , Gorgol, Kozak (Futa) , Kucharuk (Zawada), Mitelski B., Ścirka, Wawruszak , Wojciechowski (Daniel Ł.), Wydra (Motyl),

W pierwszej połowie Huragan powinien prowadzić, jednak dogodnych sytuacji nie wykorzystali Gorgol oraz Wojciechowski kiedy to w pierwszej sytuacji uderzył za lekko a kilka chwil później minimalnie obok słupka. Mocnym uderzeniem popisał się również Kucharuk , jednak i ta próba była minimalnie niecelna. Kapitalną okazję do zdobycia bramki mógł mieć Gorgol który przejął podanie obrońcy Ciecierzyna do swojego bramkarza jednak w tej sytuacji kompletnie nie popisała się Pani sędzia asystent która podniosła chorągiewkę. Druga połowa dużo gorsza w wykonaniu siostrzytowian oraz sędziów prowadzących zawody. Gospodarze w tej części meczu mieli dwie dobre sytuacje jednak emocje zaczęły się pod koniec spotkania. W 77 minucie ewidentnie w polu karnym faulowany był Gorgol a w 83 minucie sędzia dyktuje karnego z kapelusza dla gospodarzy. Mecz kończy się wynikiem 1:0 .

LKS Huragan Siostrzytów – KS Serniki 5:3 (1:3)

Janczak – Wawruszak, Biszkont, Ścirka, Dziurawiec, Zawada (Mitelski W.), Chudy, Kozak (Wydra), Wojciechowski, Gorgol (Daniel Ł.), Kucharuk (Mietelski)

Bramki: Kozak, Daniel Ł.- 2, Wojciechowski, Chudy

Pech tej niedzieli zaczął się już przed meczem. W składzie Huraganu zabrakło Mitelskiego Bartka, Motyla Igora , Daniela Dominika a z rozgrzewki z urazem zszedł Maciej Jarosz. 3 minuty po pierwszym gwizdku zmianę zasygnalizował Gorgol Sebastian a już po 8 minutach było 0:2 dla przyjezdnych po ewidentnych błędach w kryciu. Niecałe poł godziny gry i po złym rozegraniu na środku i długim podaniu, Janczak pokonany po raz trzeci. Dopiero od tego momentu Huragan wchodzi do gry . Gra zaczyna się „kleić” a gospodarze zaczynają stwarzać podbramkowe sytuacje efektem czego jest bramka na 1:3 w 40 minucie Jarka Kozaka. W 53 minucie Daniel Łukasz daje kontakt na 2:3 a dwie minuty później jest faulowany w polu karnym . Pod nieobecność Gorogla do piłki podchodzi Wojciechowski i daje swojej drużynie remis. Huragan po wyrównaniu ma kolejne sytuacje ale w znakomitych sytuacjach zawodzi skuteczność . Serniki pod koniec meczu mają chwilowy zryw jednak kropkę nad „i” w 89 minucie stawia Daniel Łukasz wyprowadzając swój zespół na prowadzenie. W doliczonym czasie gry wynik na 5:3 ustala Mirosław Chudy.

LKS VIR Dorohucza - LKS Huragan Siostrzytów 0:5 (0:1)

Bramki: Daniel, Zawada, Wójcik , Mitelski, Gorgol

Janczak- Wawruszak, Biszkont, Mietelski, Miteleski, Zawada (Gorgol), Kucharuk, Lipiec (Dziurawiec), Wojciechowski (Jarosz), Daniel (Wydra)

Mimo iż Vir od początku rundy spisuje się fatalnie, a Huragan to spotkanie rozgrywał na własnym boisku w roli przyjezdnych to każdy z zawodników miał świadomość iż derby zawsze są ciężką przeprawą. Od pierwszej minuty Huragan posiadał piłkę oraz przewagę , Vir ograniczał się do pojedynczych kontr lub rzutów wolnych które nie zagrażały bramce Janczaka. Wraz z upływem czasu i kolejnych niewykorzystanych okazji w szeregach „gości” wkradła się niepotrzebna nerwowość którą uspokoił bramką na 1:0 Daniel Łukasz. Druga połowa również przebiegała pod dyktando siostrzytowian którzy w 55 minucie mogli ustawić sobie mecz . Po faulu w polu karnym Dorohuczy do piłki podchodzi Wojciechowski a „gospodarze” zaczynają targi z sędzią głównym który po dłuższej konsultacji z…..zawodnikami Viru anuluje decyzję o rzucie karnym. Na szczęście ta sytuacja nie wybiła z rytmu drużyny i już w 60 minucie wynik na 2:0 podwyższa pozyskany z LKS Biskupice – Dawid zawada a 4 minuty później jest już 3:0 i od tego momentu Huragan gra już na luzie, momentami rozgrywając piłkę bardzo efektownie . Wynik po faulu na Biszkoncie w polu karnym ma szansę podwyższyć Wawruszak ale jego strzał z 11 metrów łapie bramkarz Dorohuczy który w drugiej połowie ratuje swój zespół jeszcze kilka razy. W 76 minucie bardzo dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego wykorzystuje Mitelski Bartek a 4 minuty przed końcem wynik na 0:5 ustala Gorgol Sebastian.

Zapowiedź 7 kolejki:

LKS Huragan Siostrzytów – LKP Turka 04.10.2020 (Niedziela). Godzina 15:00 , zapraszamy kibiców przypominając jednocześnie o zachowaniu zaleceni sanitarnych Ministerstwa Zdrowia.