Gra lepsza niż wynik

Czwarty mecz na wiosnę i czwarta porażka. Taki dorobek to najgorsza seria od powrotu dl klasy B.

LKS Wierzchowiska - LKS Huragan Siostrzytów 4:3 (3:1)

Bramki: Wojciechowski x 2, Daniel Ł.

Janczak- Bartocha (Grabowski), Mitelski B., Biszkont, Mitelski W., Wójcik (Suryś), Daniel D., Wojciechowski, Daniel, Dziurawiec

Huragan na wyjazd udał się w osłabionym składzie . Brak 7 zawodników nie napawał optymizmem. Mimo to Huragan rozegrał dobre zawody do końca walczył o dobry rezultat . Gospodarze już w 8 minucie wyszli na prowadzenie po rzucie karnym , po kwadransie zawodów wyrównanie dał Wojciechowski. Niestety kilka minut później było już 2:1  a tuż przed przerwą Wierzchowiska prowadziły już 3:1, w tej części gry swoje szanse na bramki mieli Daniel Łukasz oraz Wojciechowski Sebastian . Zawodnicy Huraganu nie podłamali się takim obrotem spraw i kilka chwil po wznowieniu w dwie minuty doprowadzili do wyrównania za sprawą Łukasza i Sebastiana . Dalsza część meczu była wyrównana jednak lepsze wrażenie sprawiali goście . Bohaterem Huraganu mógł zostać wprowadzony za Bartochę - Grabowski jednak z najbliższej odległości nie udało mu się skierować piłki do bramki. Gospodarze ostateczny cios wyprowadzili 8 minut przed końcem . Siostrzytowianie mimo dużych braków kadrowych i nadspodziewanie dobrej gry po raz czwarty na wiosnę nie zdołali wywalczyć chociaż by jednego punktu.

Kolejny mecz - 14 kolejka LKS Huragan Siostrzytów - LKP Turka 19.05.2019 r. 14:00

Zbiórka zawodników 13:10.