Dorobek zerowy.

Dwa mecze z liderem i vice liderem punktów Huraganowi nie przyniosły jednak emocji w obu pojedynkach nie brakowało.

LKS Huragan Siostrzytów - LKS Biskupice 2:5 (1:4)

Bramki: Mietelski Marcin, Daniel Łukasz

Janczak- Biszkont (Ścirka), Mitelski B., Jarosz, Mietelski M., Chudy, Motyl, Daniel Ł. (Mietelski P.), Daniel D., Wojciechowski, Lipiec Artur (Mitelski W.)

Początek w wykonaniu gospodarzy wyglądał obiecująco , niestety dwie bramki stracone w szybkim odstępie czasu oraz wątpliwy rzut karny ustawiły mecz. Huragan odpowiedział trafieniem z 11 metrów po faulu na Biszkoncie. Celnym trafieniem popisał się Mietelski Marcin. Goście zareagowali błyskawicznie i kilka chwil później po raz kolejny odskoczyli na 3 bramki przewagi. W pierwszej połowie Janczak  trzy razy uratował swoją drużynę od straty bramki. Siostrzytowianie ambitnie do końca walczyli o zmianę rezultatu jednak tego dnia ekipa przyjezdnych była po prostu lepsza co udokumentowała jeszcze jedną bramką .Gospodarze odpowiedzieli golem Łukasza Daniela. Wynik mógł być wyższy jednak zawodnicy ostęplowali poprzeczkę dwa razy , gospodarze również a Motyl w końcówce spotkania trafił z ostrego konta w spojenie słupka z poprzeczką.

GKS Avenir Jabłonna -LKS Huragan Siostrzytów 1:0 (1:0)

Janczak- Jarosz , Mitelsk B., Lipiec K.(Daniel D.), Biszkont, Chudy, Motyl, Mietelski M.(Daniel Ł.), Dziurawiec, Lipiec Artur (Mitelski W.), Wojciechwowski

Po dotkliwej porażce w derbach Huragan za wszelka cenę chciał przełamać złą passę . Mecz był dość wyrównany jednak o jedną bramkę lepsi okazali się gospodarze którzy zaliczyli trafienie w 46 minucie. W drugiej połowie Huragan przez ostatnie 25 minut musiał radzić sobie w 10 osobowym składzie a mimo to mógł wywieść jeden punkt z Jabłonnej . Niestety po uderzeniu Wojciechowskiego w końcówce spotkania piłka trafiła jedynie w poprzeczkę. W tym meczu Janczak obronił karnego...oraz dobitkę  z najbliższej odległości.

Kolejny mecz już w niedzielę . Wyjazd do Wierzchowisk o 12:50. Mecz o 14:00