Bronowice tym razem silniejsze.

10 kolejka spotkań w grupie IV klasy "B" nie dała punktów Huraganowi. Była to pierwsza strata punktów z tym rywalem po spadku do klasy B (nie licząc porażki 0:1 . Mecz został zweryfikowany jako v.o  na korzyść Huraganu).

KS Bronowice Lublin -LKS Huragan Siostrzytów 6:2 (2:2 )

Bramki : Mitelski Bartłomiej , Mietelski Marcin

Janczak - Biszkont, Mietelski B., Dziurawiec(Mietelski M.), Daniel D.,Motyl, Wójcik (Mietelski P.), Chudy, Daniel Ł. (Mitelski W.), Wojciechowski S. Lipiec Artur (Grabowski)

Mecz bardzo dobrze rozpoczęli przyjezdni i już po 10 minutach prowadzili 0:1 po stałym fragmencie i celnym uderzeniu Bartka Mitelskiego. Niestety 8 minut później było 1:1 a w 28 minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. 4 minuty po wejściu na boisko Mietelski Marcin wyrównał. Huragan jak i Bronowice mieli swoje szanse na zmianę rezultatu. Wynik remisowy utrzymywał się do około 60 minut potem na boisku rządzili już tylko lublinianie. W 20 minut zaaplikowali siostrzytowianom 4 bramki i pewnie zainkasowali 3 punkty.

Szansa na rehabilitację już w niedzielę 28.04 . Na boisku w Siostrzytowie gospodarze podejmą lidera rozgrywek - LKS Biskupice.  Zbiórka zawodników 13:15. Zapraszamy na derby !