Blamaż

Blamaż

Sromotną porażkę ponieśli piłkarze Huraganu na własnym boisku w 16 kolejce . Po pierwszych wynikach na wiosnę  obydwu zespołów nic nie zapowiadało takiej różnicy jaką można było zaobserwować w niedzielne popołudnie .

LKS Huragan Siostrzytów - Świdniczanka Świdnik  0:6 (0:4)

Janczak - Jarosz Mitelski , Mietelski,Daniel D. 71"), Biszkont, Chudy, Hanc, Mitelski (Wydra 84'), Motyl, Wojciechowski S.(Mietelski P.), Daniel Ł. (Steciak)

Świdniczanka otworzyła wynik po rzucie karnym , Wyrównać mógł Daniel Łukasz niestety jego precyzyjne uderzenie z rzutu wolnego z trudem odbił dobrze dysponowany świdniczanin. Goście bez trudu w pierwszej połowie zdobyli jeszcze 3 bramki w tym jedną po pięknej akcji kiedy to rozklepali obronę LKS-u. Na 0:5 przyjezdni podwyższyli w 46 minucie . Gospodarze próbowali zmniejszyć rozmiary porażki jednak tego dnia nic im nie wychodziło a dwa zmarnowane rzuty karne są tego dobitnym przykładem. Świdniczanka również miała okazje na kolejne bramki jednak Janczak odbił kilka trudnych piłek bądź pomagali mu sami napastnicy wykazując się dużą nonszalancją w dogodnych sytuacjach (również w pierwszej połowie). Okazję do zdobycia bramki miał również wprowadzony z ławki Steciak jednak i jemu zabrakło zimnej krwi pod bramką . W 84 minucie goście ustalili wynik na 0;6...

Juniorzy :

LKS Kamionka - LKS Huragan Siostrzytów 3:0

LKS Huragan Siostrzytów -  Legion Tomaszowice 1:3

Rozkład Gier :

Juniorzy pauzują w weekend 15.04

Seniorzy rozegrają swoje spotkanie w Skrobowie w Sobotę (15.04). Wyjazd na mecz z klubu o godzinie 13:15