4 mecze 4 punkty...

Huragan w 4 meczach nie wykorzystał szansy na poprawę sytuacji w tabeli.

LKS Skrobów – LKS HURAGAN Siostrzytów 3:4 (2:3) zweryfikowany jako walkower 3:0.

Bramki : Hanc Kamil x 3, Wojciechowski Sebastian

Bohaterem spotkania był Hanc zdobywca 3 bramek. Huragan zasłużenie w tym spotkaniu wygrał niestety stracił punkty przy zielonym stoliku.

LKS HURAGAN Siostrzytów – Kadet Lisów 9:2 (5:1)

Janczak, Jarosz, Mitelski B, Biszkont, Lipiec A.(Lipiec K.), Chudy (Pięta A), Hanc, Daniel D., Daniel Ł. (Wydra T.), Motyl I., Wojciechowski S.

Bramki :

Hanc K.- 3, Daniel Ł. -2, Daniel D., Chudy , Samobójcza, Wojciechowski S.

Huragan wykorzystał słabość gości prawie w 100 % . Prawie bo było jeszcze kilka okazji do podwyższenia wyniku. Co ciekawe , to pierwsze zwycięstwo w tym sezonie na własnym boisku , szkoda że tak późno ...W tym meczu na duży plus można wyróżnić postawę Jarosza, Hanca oraz Daniela Łukasza jednak cała drużyna rozegrała bardzo dobre zawody.

LKS HURAGAN Siostrzytów – LKP Turka 3:3 (0:1)

Janczak- Jarosz, Biszkont, Mitelski B., Mietelski M., Chudy, Mitelski W., Motyl, Daniel D., Daniel Ł., Wojciechowski S

Bramki :

Chudy, Motyl, Wojciechowski

Kolejne stracone punkty na własne życzenie . Pierwsza połowa w wykonaniu gospodarzy bardzo niemrawa dużo prostych błędów i strata bramki do szatni. 5 minut po wznowieniu Chudy doprowadza do remisu a na 2:1 wynik podwyższa Motyl. Huragan traci bramkę po pięknym uderzeniu z odległości jednego z pomocników Turki. Na 3:2 trafia Wojciechowski a 4 minuty później nie wykorzystujemy rzutu karnego (6 w tym sezonie !!!) a w ostatniej akcji meczu przyjezdni doprowadzają do wyrównania…

GLKS Michów – LKS HURAGAN Siostrzytów 5:0 (3:0)

Janczak- Wojciechwski R. (Daniel D.), Jarosz, Mietelski M., Biszkont , Hanc, Chudy (Pięta A.), Mitelski W., Wojciechowski S., Daniel Ł. (Mietelski P.), Motyl (Wydra)

Najbardziej nielubiany wyjazd przez graczy Huraganu znowu zakończył się porażką. W pierwszej połowie po kontrze oraz dwóch indywidualnych błędach Huragan przegrywał 3:0. Wyśmienite okazje na zdobycie bramek mieli kolejno Daniel Łukasz , Wojciechowski Sebastian. Groźnymi uderzeniami popisali się również Hanc oraz Mitelski. Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy Huragan traci bramkę na 4:0 i tak naprawdę mecz się kończy . Gospodarze ustalają wynik na 5:0 z rzutu karnego którego być nie powinno , sędzia stwierdził po meczu iż sytuacji nie widział dobrze ale decyzji już cofnąć nie mógł. Honorową bramkę dla przyjezdnych mógł zdobyć Mietelski Marcin niestety jego silny strzał z 25 metrów zatrzymał się na słupku bramki michowian.

Po 4 meczach i powiększeniu stanu punktowego o 4 oczka sytuacja na 6 kolejek przed końcem stała się niesłychanie trudna .

Rozkład jazdy :

Seniorzy - LKS Huragan Siostrzytów – GKS Niedźwiada 07.05.2017 godzina 15:00

Juniorzy swój mecz rozegrają w środę 10.05 o godzinie 17:15 z zespołem LKS Trawena Trawniki.