Zaczynamy rundę rewanżową

W niedzielę tj.06.04.2014 LKS „HURAGAN” SIOSTRZYTÓW rozpoczyna rundę rewanżową meczem z KS NASUTÓW. Mecz zaplanowany jest na godzinę 13:30. W poprzedniej rundzie przez dużą niefrasobliwość przegraliśmy z tym rywalem 3:5 mimo iż prowadziliśmy 2:0. Będzie to pierwszy z czterech kolejnych meczów z serii dosyć trudnych jednak liczymy na dobry wynik na własnym boisku.

Odmłodzona drużyna juniorów również tego samego dnia rozpoczyna swoje rozgrywki w Lubelskiej Lidze Juniorów Starszych meczem z SOKOLIKIEM LUBLIN . Ten mecz o godzinie 15:30.

(Seniorzy ! – z uwagi że jest to pierwszy mecz, najpóźniej proszę być na godzinę 12:40 by w spokoju przygotować się do spotkania i mieć czas na zdanie sprzętu w którym graliśmy sparingi.)

ZAPRASZAMY SERDECZNIE WSZYSTKICH KIBICÓW