Cztery punkty na Turze

W kolejce otwierającej rundę rewanżową Huragan po nijakiej grze uległ gościom z Nasutowa 0:2 . Nic nie zapowiadało że następna kolejka przyniesie jakikolwiek promyk nadziei dla drużyny z Siostrzytowa, na szczęście po raz kolejny piłkarze Huraganu udowodnili że kiedy walczą o każdy metr boiska i stanowią drużynę są w stanie powalczyć z każdą ekipą w tej grupie….

W dużym skrócie Gospodarze tj. Tur Milejów przeważał przez większość część spotkania ale chyba nikt nie spodziewał się innego scenariusza gdyż uchodzili za murowanego faworyta tej potyczki. Lepsze sytuacje do strzelenia bramki mieli jednak goście niestety w dwóch 100% sytuacjach Sidor przegrał pojedynki z bramkarzem gospodarzy. Tur w przeciągu pierwszych 45 minut miał jedną sytuację , jednak napastnik Milejowa źle uderzył piłkę i piłka o grubo 1,5 metra minęła bramkę Huraganu. Druga połowa przebiegała również pod dyktando gospodarzy jednak jedyne co można powiedzieć o ich grze to posiadanie piłki, nieudolne rozgrywanie i fatalne próby napastników którzy w sytuacjach 1 na 1 pudłowali niemiłosiernie. Aby relacja nie była tak na plus należy wspomnieć iż przynajmniej trzy razy w ciągu meczu skórę swoim kolegom ratował dobrze dysponowany Kamil Hanc. W 75 minucie Huragan przeprowadził kontrę która mogła okazać się kluczowa dla losów meczu gdyby nie decyzja sędziów … Sidor urwał się obrońcom i skierował piłkę do bramki bezradnego golkipera Turu jednak sędzia liniowy zobaczył w tej sytuacji (i chyba tylko on) pozycję spaloną której nie było. Ostatnie minuty to napór gospodarzy i mądra gra w obronie Siostrzytowian. Rezultat do końca nie uległ zmianie. Podsumowując, Huraganowcy zaskoczyli na plus walka, brak dyskusji i skupienie na grze zaowocowało 1 pkt wywiezionym z trudnego terenu. Gospodarze dość nieporadnie radzili sobie na tle drużyny, która w każdych statystykach jest gorsza od przeciwnika. Sędziowie znowu pomagali faworytowi jak to już bywało w meczach z Cycowem czy Perłą Pogonią Lubartów Rokitno (czy jakoś tak :P) ale chyba w tej lidze czas już się na to przyzwyczaić.

Winni jesteśmy inne wyniki które przez brak czasu nie zostały umieszczone wcześniej :

LKS HURAGAN STW – KS NASUTÓW 0:2

LKS HURAGAN STW – SOKOLIK LUBLIN 1:6 (0:2) (juniorzy)

GKS NIEMCE – LKS HURAGAN STW 9:1 (4:0) (juniorzy)

LKS TUR MILEJÓW – LKS HURAGAN STW 0:0

Kilka słów o juniorach…

Młodsi zawodnicy Huraganu rozpoczeli rozgrywki od dwóch porażek z faworytami tej grupy (pierwsze i drugie miejsce) mimo iż wyniki są takie jakie widać należy dać czas młodym piłkarzom gdyż grają w bardzo odmłodzonym składzie i miejmy nadzieję że plony przyjdą potem . I jeszcze jedno, nasz klub jakoJEDYNY w całej Gminie Trawnikiposiada zespół juniorów …więc jeżeli ktoś myśli o łączeniu się klubów niech najpierw zastanowi się nad tym co w swoim klubie jest w stanie zrobić dla młodzieży i lepszych rezultatów a dopiero potem myśli o stworzeniu drużyny z wyszkolonych już piłkarzy z całej gminy…

ZAPRASZAMY NA TRENING W ŚRODĘ O GODZINIE 17:00