Dużo emocji dostarczył mecz pomiędzy drugą a trzecią ekipą w tabeli.

LKS Huragan Siostrzytów - LKP Turka 2:1 2:0)

Bramki : Gorgol Sebastian  x2

Janczak - Jarosz, Mitelski, Biszkont, Ścirka, Chudy, Dziurawiec (Wójcik), Motyl, (Kucharuk), Gorgol, Daniel (Bartocha), Lipiec (Wojciechowski)

Pierwsza połowa w wykonaniu gospodarzy prawie perfekcyjna . Najpierw z rzutu karnego swoją drużynę na prowadzenie wyprowadził Sebastian Gorgol . Trafienie to było udokumentowaniem przewagi . Drugi gol tego samego zawodnika padł w 45 minucie . Goście w pierwszych 45 minutach tylko raz poważnie zagrozili bramce kiedy to jeden z zawodników trafił w poprzeczkę. W 48 minucie Turka zdobyła bramkę kontaktową, co sprawiło że przyjezdni uwierzyli w swoją szansę . Drugi raz Janczakowi pomogła poprzeczka a w dwóch kolejnych sytuacjach bramkarz Huraganu popisał się dobrą formą . Huragan jak to w zwyczaju bywa mógł dobić rywala jednak dwa razy bramkarz przyjezdnych pokazał iż na się na swoim fachu, w kolejnej sytuacji zabrakło celności . Dużą kontrowersję wywołało niepodyktowanie przez Panią Arbiter karnego dla drużyny LKP - czego domagali się zawodnicy ławka oraz trener. Ich zdaniem jeden z zawodników gospodarzy zagrał piłkę ręką , jednak z naszego punktu widzenia ręka chwilę wcześniej była u napastnika rywali.

Treningi wtorek czwartek orlik godzina 19:00

8 KOLEJKA - LKS Wierzchowiska- LKS Huragan Siostrzytów godzina 14:00 . Zapraszamy kibiców.