Podsumowanie jesieni.

Sezon 2019/2020 to jedne z najkrótszych rozgrywek ligowych jakie rozgrywali do tej pory zawodnicy z Siostrzytowa . 9 drużyn a co za tym idzie 8 kolejek  sprawiły że drużyny z grupy  IV nie mają gdzie się rozpędzić.

Kolejka 8

LKS Wierzchowiska - LKS Huragan Siostrzytów 3:0 (0:0)

Janczak-  Biszkont, Bartocha (Mitelski W.), Mitelski B.(Wydra), Wójcik, Chudy, Kucharuk, Motyl. Daniel Ł.(Wojciechowski), Gorgol,  Lipiec A

Kompletnie przemeblowany skład Huraganu dzielnie stawiał opór liderowi, nawet w obliczu dwóch wymuszonych zmian przyjezdni mieli swoje sytuacje by wyjść na prowadzenie. Obrona pękła w 71 minucie kiedy to po wybronionym strzale przez Janczaka piłka spadła pod nogi Wronki a ten z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki. Gospodarze ustalili wynik po dwóch rzutach karnych , wszystkie bramki siostrzytowianie stracili w przeciągu 7 minut.

LKS Huragan Siostrzytów - GKS Avenir Jabłonna 2:3 (1:1)

Bramki : Gorgol Sebastian x 2.

Janczak - Mitelski B., Biszkont (Bartocha),  Ścirka(Jarosz) , Wójcik, Chudy , Motyl , Kucharuk, Gorgol, Lipiec A.(Wojciechowski), Siwczak (Dziurawiec)

Jabłonna to najbardziej niewygodna drużyna dla ekipy Huraganu w przeciągu ostatnich lat . Kolejna porażka jedną bramką  (2:3,0:1,2:3,2:3,2:3) boli tym bardziej iż tym razem 3 punkty powinny zostać w Siostrzytowie. Niestety brak chłodnych głów szczęścia i dokładności w dogodnych sytuacjach sprawiły że Siostrzytów zamiast być na 2 miejscu po rundzie jesiennej , zajmuje 4 lokatę mając tyle samo punktów co trzeci Ciecierzyn i piąta Turka.

Podsumowując:

Huragan w 8 meczach zgromadził 13 punktów .

4 mecze wygrane ,1 remis oraz 3 porażki w tym dwie na własne życzenie (Ciecierzyn , Jabłonna).

Pierwsze miejsce w naszej grupie zajmuje drużyna LKS Wierzchowiska legitymująca się dorobkiem punktowym w liczbie 24 punktów oraz bilansem bramkowym 40-10.Na przeciwległym biegunie znajduje się nasz sąsiad zza miedzy- Vir Dorohucza - 4 punkty i bramki 12-29.