Przełamanie.

Huragan odniósł dwa zwycięstwa w dwóch ostatnich meczach z teoretycznie najsłabszymi drużynami ligi.

Vrotcovia Madjan Lublin - LKS Huragan Siostrzytów 0:5 (0:3)

Bramki : Daniel Ł., Mietelski M. x2, Jarosz, Wojciechowski

Janczak - Chudy, Dziurawiec, Daniel Ł. (Lipiec A.), Mietelski , (Wawruszak)Mitelski B., Mitelski W., Motyl, Wojciechowski, Wójcik(Gorgol), Jarosz.

Pewne zwycięstwo gości, Gospodarze poważnie zagrozili dwa razy po uderzeniu z dystansu oraz rzucie wolnym z którym Janczak poradził sobie w swoim stylu.

KS Uniszowice - LKS Huragan Siostrzytów 1:5 (0:3)

Bramki : Mietelski M., Daniel Ł.Gorgol

Janczak - Biszkont, Mietelski M.( Wawruszak), Mitelski B., Lipiec K.(Bartocha), Mitelski W., Daniel D., Dziurawiec, Gogol , Lipiec Artur (Mietelski P.) Daniel Ł

Huragan w tym meczu miał więcej szans na zdobycie bramek niż przez całą rundę . Wynik mógł być zdecydowanie wyższy gdyby nie rozregulowane celowniki. Sam Łukasz Daniel oprócz ładnej urody bramki mógł spokojnie dołożyć jeszcze 4 trafienia . Dogodne sytuacje mieli również Gorgol, Mietelski Marcin, Daniel Dominik Lipiec Artur oraz Mitelski Wojciech który w 90 minucie będąc metr od bramki trafił w poprzeczkę. Gospodarze zagrozili poważnie tak jak i w poprzednim meczu Huraganu dwa razy , obie próby odbił pewnie Janczak .

Ostatni mecz na wyjeździe w tej rundzie Huragan rozegra w Niedźwicy Kościelnej o godzinie 11:00 . Przeciwnikiem będzie zespół LZS Kręźnicy Jarej. Zbiórka i wyjazd na mecz 9:30.