Sezon 2020/2021 rozpoczął się nadspodziewanie dobrze. Z dwóch wyjazdów siostrzytowianie przywieźli komplet punktów.

1 Kolejka :

LKS Wodnik Uścimów - LKS Huragan Siostrzytów 2:4 (0:0)

Bramki : Dziurawiec, Gorgol, Wojciechowski x2

Janczak- Ścirka, Mietelski (Jarosz), Biszkont, Wawruszak, Dziurawiec, Chudy, Kozak (Kucharuk), Wydra (Daniel D.), Wojciechowski, Gorgol

W meczu z Uścimowem Huragan zaczął ostrożnie . Wodnik - drużyna reaktywowana po kilku latach nieobecności na boiskach, trener z nazwiskiem, sporo kibiców i goście specjalni zaproszeni na pierwszy mecz - Wójt Gminy Uścimów oraz Prezes Lubelskiego Związku Piłki Nożnej. Pierwsza połowa z lekkim wskazaniem na gospodarzy ,ale to Huragan miał swoją okazję po podaniu Gorgola do Wojciechowskiego ten drugi przegrał pojedynek z bramkarzem. Dwie minuty po wznowieniu Huragan wyszedł na prowadzenie za sprawą Dziurawca który wykorzystał dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego , 10 minut później było już 2:0 , Gorgol pewnie pokonał bramkarza z 11 metrów. W 64 minucie wynik na 3:0 podwyższył Wojciechowski który to 10 minut po tej sytuacji dołożył drugie trafienie. Wynik mógł być wyższy jednak w dwóch dogodnych sytuacjach Gorgol pomylił się minimalnie. Gospodarze Honorowe trafienie zaliczyli w 85 minucie spotkania i mogli zmniejszyć rozmiary porażki ale raz Janczak wyszedł przytomnie z bramki , a w innej akcji napastnik Uścimowa pomylił się z kilku metrów .

2 Kolejka :

KS Nasutów - LKS Huragan Siostrzytów 1:3 (1:1)

Bramki : Samobójcza , Gorgol, Daniel D.

Janczak - Wawruszak , Ścirka, Biszkont, Mietelski (Mitelski B.) Chudy, Kozak (Jarosz),Dziurawiec, Gorgol, Wojciechowski (Daniel D.) Wydra (Daniel Ł.)

Drugi wyjazdowy mecz Huragan rozpoczął w niezmienionym składzie, niestety od 15 minuty to gospodarze prowadzili. Huragan wyrównał po samobójczej bramce. Dośrodkowanie z rzutu rożnego Mietelskiego do własnej bramki skierował jeden z obrońców. Huragan mógł prowadzić jednak dogodnych sytuacji nie wykorzystali Wojciechowski, Wydra oraz Gorgol który jak dotąd nieomylny z 11 metrów trafił w poprzeczkę oraz w sytuacji sam na sam . Im więcej minut na boisku tym gospodarze coraz bardziej cofali się pod swoją bramkę dzięki czemu Huragan coraz to bardziej naciskał. Na prowadzenie udało się wyjść w 63 minucie z rzutu wolnego , Gorgol,który znalazł lukę w murze dał gola swojej drużynie . Drugie zwycięstwo przypieczętował Daniel Dominik ustalając wynik meczu na 3:1 w 90 minucie.

W 3 kolejce Huragan zagra w niedzielę 06.09, na własnym boisku . Przeciwnikiem naszej drużyny będzie LZS Krężnica Jara.

Początek meczu o 15:00. Zapraszamy kibiców i przypominamy :

ZGODNIE Z WYTYCZNYMI DOTYCZĄCYMI ORGANIZACJI ROZGRYWEK IV LIGI I NIŻSZYCH KLAS ROZGRYWKOWYCH NA SEZON 2020/2021 W LUBELSKIM ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ W OKRESIE TRWANIA PANDEMI COVID – 19 NA TERENIE OBIEKTU WIDZ ZOBOWIĄZANY JEST : REALIZOWAĆ OBOWIĄZEK ZAKRYWANIA UST I NOSA, DO CZASU ZAJĘCIA PRZEZ NIEGO MIEJSCA ORAZ PORUSZANIA SIĘ NA TERENIE OBIEKTU LUB Z ZACHOWAĆ 1,5 M ODLEGŁOŚCI OD INNEGO WIDZA