Mniej niż zero.

LKS HURAGAN SIOSTRZYTÓW – LKS SKROBÓW 2:4 (1:2)

Bramki : Daniel Łukasz x 2

Janczak – Wojciechowski R., Mietelski M., Biszkont Futa, Mietelski P.(Mitelski B.), Motyl, Pięta (Lipiec), Daniel D.(Tobiasz), Daniel Ł., Wojciechowski S.

Huragan przegrał 4 mecz z rzędu . Brak kluczowych zawodników , dwie głupie bramki, czerwona kartka. Mimo gry przez prawie 60 minut w 10-tkę siostrzytowianie walczyli dzielnie jednak kolejny raz czegoś zabrakło co dało by upragnione punkty. Nie ma punktów, jest Huragan ! Gramy dalej !

Juniorzy :

LKS Trawena Trawniki – LKS Huragan Siostrzytów 6:1 (4:0)

LKS Huragan Siostrzytów – Piotrcovia Piotrków 4:3 (2:1)

Dobre zawody młodych piłkarzy . Po części odrobili straty z derbowego meczu z Traweną. Należy wspomnieć iż w Lubelskiej Lidze Juniorów zostaną rozegrane 3 rundy spotkań z uwagi na 8 zespołów w lidze . Ponad to prawdopodobnie jedna z drużyn wycofa się z ligi co skróci ligę z 21 do 18 meczów , co potwierdza fakt iż kluby mają problem ze znalezieniem młodzieży a co za tym idzie spełnieniem jednego z kryteriów na grę w klasie „A” jakim jest posiadanie jednej drużyny młodzieżowej.

Treningi wtorek/czwartek 17:45 .

KOLEJNE MECZE :

Juniorzy : LKS Oleśnia Oleśniki – LKS Huragan Siostrzytów 17.09.2016. Wyjazd na mecz 14:00.

Seniorzy : Kadet Lisów – LKS Huragan Siostrzytów 18.09.2016. Wyjazd na mecz 14:10.

Seniorzy zabierają oba komplety getrów.Proszę o punktualność.