W kratkę

W kratkę

Kolejne dwa mecze przyniosły jedynie 3 punkty drużynie seniorów. I to przywiezione ze Skrobowa. Niestety nadal nie potrafimy wykorzystać atutu własnego boiska z którego to po raz drugi goście wywożą 3 punkty…

Seniorzy :

LKS SKROBÓW – LKS HURAGAN Siostrzytów 1:2 (0:1)

Gorgol S. – Hanc K., Kwit, Wawruszak, Mitelski B. (Lipiec 60), Mitelski W., Kanar, Chudy, Popielecki (Wydra 78), Futa Emil, Sidor

Dobry mecz w wykonaniu naszego zespołu . Mimo braku Hanca Wojciecha, Futy Eryka, Mitelskiego W. , Bartochy , Daniela i Wojciechowskiego drużyna postarała się o dobry wynik a także grę. Wynik otworzył Sidor skutecznie egzekwując rzut karny podyktowany za faul na Fucie Emilu. Szkoda że w pierwszej połowie nie wykorzystaliśmy kilku dogodnych okazji które pozwoliły by uniknąć nerwów w drugiej odsłonie spotkania kiedy to gospodarze doprowadzili do wyrównania. Decydujący cios zadał Sidor po dobrym podaniu Wydry i to my mogliśmy się cieszyć z cennych 3 punktów.

LKS HURAGAN Siostrzytów – KS Nasutów 1:3 (1:2)

Gorgol S.- Hanc K., Kwit (Hanc W. 46’),Wawruszak, Mitelski B. (Bartocha 65’), Wojciechowski (Daniel 46’), Chudy, Popielecki, Futa Emil, Mitelski W., Sidor

Drugi mecz u siebie i druga porażka. Smutno bo goście z Nasutowa przez 90 minut realizowali taktykę „laga w przód” lub „na chaos – P. Świerczewski ;p” która niestety wystarczyła na nasz zespół. Dwie bramki w 12 i 14 minucie ustawiły mecz. Nadzieję na odwrócenie losów spotkania dał Sidor który pokonał bramkarza bardzo ładnym uderzeniem . Jeszcze przed przerwą powinno być 2:2 jednak świetne uderzenie Chudego zatrzymało się na poprzeczce. W 47 minucie Futa mógł dać upragniony remis jednak w dogodnej sytuacji sam na sam z bramkarzem piłka nie posłuchała jego nogi i zatrzymała się na świerkach ;/. Wynik przyjezdni ustalili po serii błędów popełnionych przez …..sędziów, kiedy to w jednej sytuacji nie zauważyli spalonego (dwóch zawodników !!!) i faulu na naszym bramkarzu (OMG)… „ Szkoda straconych punktów jednak mieszanka doświadczenia i młodości musi dać oczekiwane efekty jeszcze w tej rundzie. Przy dobrej frekwencji piłkarzy na meczach jestem spokojny o zdobycz punktową…” – powiedział trener Huraganu.

Juniorzy :

LKS HURAGAN Siostrzytów - HETMAN Żółkiewka 2:5 (0:4)

Młodzi piłkarze w drugim meczu podejmowali zespół z Żółkiewki . W pierwszej połowie byliśmy tłem dla rywali którzy zaaplikowali nam 4 bramki . Drugie 45 minut to już lepsza gra i dwie ładne bramki naszych zawodników którzy z meczu na mecz miejmy nadzieję będą grali coraz lepiej . Na tle poukładanej drużyny Hetmana druga połowa wyglądała już zdecydowanie lepiej i oby tylko taką grę dane nam było oglądać… Należy wspomnieć również o sędziowaniu. Niestety i tym razem trójka arbitrów nie poradziła sobie w Lubelskiej Lidze Juniorów Starszych L więc czego oczekiwać gdy sędziują mecze w „A” klasie. I nie mamy tutaj na myśli przegranego meczu z Nasutowem bo zagraliśmy słabo i tylko do siebie możemy mieć pretensję, jednak 444 zł + podatek ok. 60 zł (dobrze że nie było obserwatora bo kwota urosła by znacznie wyżej ) i płacone sędziom i za sędziów to trochę za dużo jak na poziom prezentujący przez arbitrów - oczywiście nie wszyscy , ponieważ są również zdolni arbitrzy którzy potrafią poradzić sobie z zadaniem - będziemy wspominali o tym za każdym razem bo to kluby utrzymują sędziów i dzięki działalności klubów sędziowie mogą się szkolić, jednak nie każdy potrafi szybko przyswajać wiedzę J.

TRENING ŚRODA , PIĄTEK = GODZINA DLA ZAINTERESOWANYCH DO USTALENIA.

JUNIORZY – PAUZA 13/14.09.2014 , NASTĘPNY MECZ 20.09 Z NIEDŹWIADĄ U NAS !

SENIORZY – WYJAZD DO LISOWA 14.09.2014 (NIEDZIELA) O GODZINIE 14:15.