Turniej Towarzyski Początkowo w turnieju miały wziąć udział 3 drużyny jednak w niedziele do turnieju zgłosił się jeszcze Tur Milejów i system rozgrywek został sformułowany na "każdy z każdym"wyniki :HURAGAN - VICTORIA RYBCZEWICE 2:0VIR - TUR MILEJÓW 1:0VIR - - HURAGAN SIOSTRZYTOW - 1:1TUR MILEJÓW - VICTORIA RYBCZEWICE 0:2VICTORIA RYBCZEWICE - VIR DOROHUCZA 1:3HURAGAN - TUR MILEJÓW 2:1TABELA KOŃCOWA:1. VIR DOROHUCZA           7  5:22. HURAGAN SIOSTRZYTÓW    7  5:23. VICTORIA RYBCZEWICE     3  3:54. TUR MILEJÓW              0  1:5Z uwagi na to iż Huragan Siostrzytów i Vir Dorohucza miały identyczny dorobek punktowy oraz identyczną różnice bramek , gospodarze zaproponowali rozegranie karnych by wyłonić pierwsze miejsce . Wynik rzutów karnych Huragan - Vir 3:4.Dziękujemy wszystkim drużynom za udział w turnieju !!!Moja ocena :Na plus : Na pewno gra Łukasza Wójtowicza w bramce , był pewnym punktem zespołu nie popełnił błędów . Przy bramkach puszczonych nie miał szans jedna po precyzyjnym strzale Szczepana Łukaszuka druga po rzucie karnym , Warte do odnotowania jest to iż z dwóch karnych podyktowanych tego dnia jednego wybronił.Kolejny plus to dobra gra najmłodszych w zespole . Wawruszak Mateusz który był już wcześniej wprowadzany do drużny udowadnia to że jest coraz bliżej pierwszej jedenastki. Kolejnym plusem jest występ Piotra Biszkonta który dopiero wchodzi do drużyny seniorów jednak również pokazuje że niedalekiej przyszłości będzie można na niego liczyć. Ostatnim plusem jest duża frekwencja.Na minus można zapisać kolejny raz niezrozumiałe pretensje do siebie a także dyskusje z sędzią a więc nawyki które pokazujemy w lidze i przez które niekiedy przegrywamy mecze. PANOWIE GRAMY W JEDNEJ DRUŻYNIE i będę to powtarzał aż do znudzenia...ZA TYDZIEŃ SPARING Z VIREM DOROHUCZA (miejsce i godzina do ustalenia).PRZYPOMINAM O SKŁADCE 20/25 ZŁ (najlepiej do końca tygodnia)TRENINGI WTOREK / CZWARTEK GODZINA 19 !!