Porażek ciąg dalszy.

Kadet Lisów - LKS Huragan Siostrzytów 2:1 (1:0)

Bramka : Daniel Łukasz

Janczak - Jarosz , Mitelski B., Biszkont, Mietelski M., Chudy, Motyl, Gorgol P., Wojciechowski S. Daniel Ł, Lipiec, Pięta, Wydra, Daniel D.,

Niestety , ciągle czekamy na pierwsze punkty w tym sezonie.  Tylko Huragan oraz GKS Niedźwiada jeszcze nie zapunktowały w lidze . Każda seria kiedyś się kończy, miejmy nadzieję że nie będzie za późno by walczyć o jak najlepsze miejsce które zagwarantuje utrzymanie w lidze.

JUNIORZY :

LKS Oleśnia Oleśniki - LKS Huragan Siostrzytów 2:1

Juniorzy również nie zaliczą poprzedniego weekendu do udanych , Po deklasacji w poprzednim sezonie drużyny zza miedzy w Lubelskiej Lidze Juniorów  (19:1 i 0:10) pozostało wspomnienie a częściowa zmiana warty w młodej kadrze osłabiła zespół juniorów który w zeszłym roku zajął na koniec 3 miejsce.

KS CIECIERZYN - WYCOFANY Z ROZGRYWEK. Tak jak wcześniej informowaliśmy drużyna juniorów z Ciecierzyna została wycofana z ligi , w tej chwili w rozgrywkach zostało 7 zespołów każdy zespół rozegra 3 spotkania między sobą .

Rozkład jazdy :

JUNIORZY :  LKS HURAGAN SIOSTRZYTÓW - LKS KAMIONKA  - Sobota zbiórka juniorów o 14:15.

SENIORZY : LKP TURKA - LKS HURAGAN SIOSTRZYTÓW - Niedziela wyjazd o 9:40 z pod klubu.