Początek na zero.

Huragan w swoim pierwszym meczu w sezonie uległ spadkowiczowi z klasy „A”.

KS Ciecierzyn – LKS Huragan Siostrzytów 5:4 (2:1)

Bramki: Daniel Ł. x 2 , Lipiec A., Chudy

W tym meczu to przyjezdni próbowali grać w piłkę. Gospodarze nastawieni na długą piłkę czekali na błędy przeciwników i już w 12 minucie po jednym z nich wyszli na prowadzenie. Huragan wyrównał po ładnej akcji , jednak już kilka minut później przegrywali już 1:2.

Podrażnieni siostrzytowianie w 7 minut po przerwie wyszli na prowadzenie i wydawało się że przejęli kontrolę . Niestety szkolne błędy sprawiły że w 13 minut ze stanu 2:3 zrobiło się 5:3 dla Ciecierzyna . W końcówce okazję do trafienia mieli Daniel, Gorgol oraz Lipiec który obił słupek. W pierwszej minucie doliczonego czasu kontaktową bramkę zdobył Chudy jednak czasu na wyrównanie zabrakło . Podsumowując nie najgorsza gra w ofensywie i zbyt wyraźne rozluźnienie z tyłu punktów nie dały.

Kolejny mecz Huraganu : 2 kolejka LKS Huragan – LZS Krężnica Jara 08.09.2019r. Godzina 15:00

Treningi : wtorek czwartek 18:30