Ostatki w Siostrzytowie.

LKS Huragan Siostrzytów – KS Nasutów 1:2 (0:2)

Bramka : Chudy

Janczak – Biszkont, Lipiec K., Kozak J., Gorgol, Chudy, Wojciechowski, Wawruszak (Górski), Zawada (Daniel D.), Haczkur (Lipiec), Kozak Ł.,

Na własne życzenie , tak można określić stratę punktów przez drużynę Siostrzytowa. Słaba gra w obronie ustawiła niejako mecz .Mimo usilnych prób w pierwszej jak i drugiej połowie gracze Huraganu nie byli w stanie zdobyć nic więcej niż gola z rzutu karnego.

LKS Huragan Siostrzytów - KS Uniszowice 2:1 (2:1)

Bramki : Zawada, Kozak J.

Janczak – Mitelski B., Kozak J. (Wydra), Lipiec, Mietelski, Chudy, Biszkont, Zawada (Gorgol), Korchut (Daniel), Kozak Ł., Haczkur (Dziurawiec)

Lepszy mecz w wykonaniu Huraganu niż ten z Nasutowem . Mimo prostych błędów, były również momenty dobrej gry i świetne sytuacje do zdobycia bramek , niestety jak przez cały sezon znowu brakowało skuteczności by odprawić z kwitkiem przyjezdnych i nie czekać do końcowego gwizdka z wynikiem. To zwycięstwo pozwoliło zawodnikom Huraganu na kolejkę przed końcem zapewnić sobie 3 miejsce na koniec sezonu 2020/2021.

Ostatnia kolejka : GKS Niedźwiada – LKS Huragan Siostrzytów 26.06.2021 Godzina 16:00.

W poprzedniej rundzie Niedźwiada minimalnie okazała się lepsza od naszego zespołu. Ponad to przez całe rozgrywki zespół GKS-u nie poniósł porażki .

ZAPRASZAMY DZIECI I MŁODZIEŻ NA TRENINGI PIŁKARSKIE W TRAKCIE WAKACJI.

KOLEJNY TRENING PIĄTEK (25.06) GODZINA 18:00.

Prosimy rodziców/opiekunów o dostarczenie zgód na udział dziecka w zajęciach.