Okres przygotowawczy rozpoczęty

W niedzielę odbył się pierwszy kontrolny mecz, a naszym przeciwnikiem była 4 drużyna klasy „A” – Vir Dorohucza ….

Mecz odbył się w dobrych warunkach jak na tę porę roku. W jednej i drugiej drużynie zabrakło kilku ważnych graczy jednak frekwencja w naszej drużynie tj. 16 graczy jest wynikiem bardzo dobrym , martwić mogą kontuzje obydwu naszych bramkarzy przez które w bramce musieli stawać kolejno Emil Futa (45 minut), Eryk Futa (30 minut), Piotrek Biszkont (15 minut), co w wyraźny sposób przyczyniło się do straty przynajmniej 3 bramek ;p ;). Mecz został rozegrany w formie 3 x 30 minut i zakończył się wynikiem 3:5 dla gości z Dorohuczy.