Ligowi rywale

Dosyć szybko poznaliśmy przeciwników Huraganu w sezonie 2020/2021. Grupa, tak jak zapowiadaliśmy wcześniej, została powiększona do 12 drużyn. W nadchodzącym sezonie nie zobaczymy drużyn KS Uniszowice oraz Legionu Tomaszowice.

Skład III Grupy Klasy "B"

LKS Vir Dorohucza

Wodnik Uścimów

Mila Turka

Lewart II Lubartów

KS Serniki

KS Nasutów

KS Ciecierzyn

Krężnica Jara

LKS Huragan Siostrzytów

GKS Niedżwiada

Gigant Przytoczno

Czarni Pliszczyn

Część drużyn jest nam znana , pojedynki z Gigantem Przytoczno oraz Czarnymi Pliszczyn będą powrotem do przeszłości kiedy to Huragan w latach 90 rywalizował z tymi drużynami w klasie "B".

Terminarz :

Pierwsze dwie kolejki Huragan rozegra na wyjazdach a przeciwnikami naszej drużyny będą odpowiednio - reaktywowany Wodnik Uścimów oraz KS Nasutów z którym zagramy w drugiej kolejce. Derby w pierwszej rundzie zostaną rozegrane w Dorohuczy a kończyć rundę (o ile pozwoli na to sytuacja epidemiczna) będziemy meczem na własnym boisku z GKS Niedźwiadą.