W ostatnim meczu sezonu 2018/2019 Huragan rozbił rywala zza miedzy 6:1

LKS Huragan Siostrzytów- LKS Vir Dorohucza 6:1(2:0)

Bramki: Motyl, Gorgol, Daniel Ł. x2, Jarosz x2.

Janczak- Chudy, DanieL D., Dziurawiec (Mietelski M.), Biszkont , Daniel Ł. (Gorgol), Lipiec K., Mitelski W. (Jarosz), Mitelski B., Motyl (Wójcik), Wojciechowski (Lipiec A.)

Gospodarze od pierwszej minuty dominowali nad rywalem , osłabiony zespół Viru nie miał argumentów by w tym dniu zawalczyć o komplet punktów. Do przerwy Huragan po bramkach  młodych wilków - Motyla i Daniela Łukasza prowadził 2:0. W drugiej połowie dzieła zniszczenia dokończyli starzy wyjadacze. Najpierw wprowadzony tuż po przerwie bramkę zdobył Jarosz, w 60 minucie Daniel Łukasz dla którego była to druga bramka tego dnia . 15 minut przed końcem wynik na 5:1 podwyższył niezawodny Gorgol a w 82 minucie swoją drugą bramkę w tym meczu dołożył Jarosz.

W sezonie 2018/2019 Huragan zajął  6 miejsce  w stawce 10 drużyn. Wynik poniżej oczekiwań- osiem zwycięstw , jeden remis i dziewięć porażek to osiągnięcie do zapomnienia.  Z grupy IV klasy "B" awans uzyskała drużyna LKS BISKUPICE która pewnie przewodziła stawce przez większość sezonu i która to poniosła tylko dwie porażki , w rundzie jesiennej z naszą drużyną (0:1 bramka Gorgol) oraz na wiosnę na boisku w Turce (2:0). Druga drużyna naszej grupy LKP Turka uzyskała możliwość rozegrania barażu z zespołem Kadet Lisów.

Huragan w najbliższą sobotę weźmie udział w turnieju o Puchar Starosty . W zawodach udział weźmie 6 drużyn - Huragan , MKS Avia Świdnik, LKS Wierzchowiska, GLKS Victoria Rybczewice, Perła Progres Mełgiew, LKS Biskupice. Nasza drużyna została wylosowana do grupy "B" gdzie rozegra następujące mecze :

LKS Huragan Siostrzytów - LKS Perła Progres Mełgiew  Godzina 10:40

LKS Huragan Siostrzytów- LKS Biskupice Godzina 13:20

Drużyny które zajmą odpowiednio  3,2 1, zagrają o miejsca 5, 3, 1.