3 punkty zostały w Siostrzytowie.

Huragan w 4 kolejce pokonał  KS Nasutów 3:2  (1:1) i było to pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach klasy "A" od początku rywalizacji z tym zespołem. Bramki dla naszego zespołu zdobyli : Chudy Mirosław oraz Sidor Grzegorz 2 (dwie).

Skład :  Janczak Damian - Hanc Kamil, Wawruszak Mateusz, Mitelski Bartłomiej, Bartocha Mateusz (Futa Eryk 20 minuta), Jarosz, Mitelski Wojciech, Chudy Mirosław, Daniel Łukasz (Biszkont Piotr 84 minuta), Lipiec Arkadiusz (Mitelski Michał 81 minuta), Sidor Grzegorz.

Inne informacje :

Juniorzy po raz kolejny nie rozegrali wyznaczonego spotkania z uwagi na wycofanie się z rozgrywek Perły/Pogoń Lubartów Rokitno . Pierwszy mecz juniorzy rozegrają w  środę i będzie to zaległe spotkanie z pierwszej kolejki . Przeciwnikiem będzie zespół Rohlandu Tuszów. ZBIÓRKA NA MECZ 14:40 wyjazd 14:50 w razie konieczności zwolnienia zawodnika na spotkanie zostaną wystawione usprawiedliwienia przez prezesa.

Proszę o informacje do Prezesa bądź  Damiana kto jeszcze ma czerwony strój (bardzo ważne!!!)

TRENINGI OD 8 WRZEŚNIA BĘDĄ PROWADZONE WE WTORKI I PIĄTKI O GODZINIE 17:30 OBECNOŚĆ JUNIORÓW I SENIORÓW OBOWIĄZKOWA BEZ WZGLĘDU NA POGODĘ