X Turniej Piłki Nożnej o Puchar Siostrzytowa

X Turniej Piłki  Nożnej o Puchar Siostrzytowa

Już po raz X w okresie wakacyjnym w Siostrzytowie zostanie rozegrany turniej piłki nożnej.

Tym razem w turnieju udział weźmie 4 drużyny : Vir Dorohucza, Huragan Siostrzytów, Perła Progres Mełgiew, GLKS Ludwiniak Ludwin.

System rozgrywek :

*System „każdy z każdym”

*Czas trwania meczów 2 x 16 minut.

*Początek turnieju 14:30 / zakończenie około godziny 18:45. Losowanie kolejności gier 14:10.

Huragan po zakończeniu rozgrywek wziął udział w Pucharze Starosty . W tym roku zawody zostały rozegrane w Mełgwi.

Pierwszy występ Huraganu to 5 miejsce.

Wyniki Huraganu : LKS Piaskovia Piaski – LKS Huragan Siostrzytów 1:0

LKS Vir Dorohucza – LKS Huragan Siostrzytów 1:1

LKS Oleśnia Oleśniki – LKS Huragan Siostrzytów 1:0

Huragan po zajęciu ostatniego miejsca w swojej grupie planowo miał zmierzyć się o miejsca 7-8 z ekipą z Biskupic. Niestety w trakcie przerwy spowodowanej opadami deszczu przeciwnicy wycofali się z turnieju , tak jak i drużyna LKS Trawniki oraz Vir Dorohucza. Tym samym nasza drużyna została sklasyfikowana na 5 miejscu .

Mecz o 3 miejsce : LKS Wierzchowiska - LKS Oleśnia Oleśniki 0:0 karne 1:3

Mecz o 1 miejsce LKS Perła Progres Mełgiew – LKS Piaskovia Piaski 1:0