Wracamy na boisko.

Po dłuższej przerwie spowodowanej martwym okresem po zakończeniu jesiennej rundy wracamy z informacjami . Informacje dosyć ogólnikowe jednak w miarę upływu czasu pojawią się ciekawsze newsy.

Wznowienie rozgrywek  w lidze zostało zaplanowane przez LZPN  na 31.03 (Wielka Sobota ?!).

Przed ligą Huragan na tą chwilę ma zaplanowane 8 test meczów i nadal jest otwarty na propozycje zaplanowania kolejnych .

Harmonogram przygotowań w styczniu jest ruchomy dlatego nie publikujemy planu.

W notesach trenerów widnieje 21 nazwisk zawodników, niestety na chwilę obecną w dalszym ciągu 6  nie wznowiło jeszcze  treningów. Możliwe iż do drużyny dołączy nowa twarz lub ktoś odejdzie .

Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej strony ponieważ od kolejnego tygodnia startujemy z regularnymi newsami .