Wpadka.

LKS Huragan Siostrzytówe LKS Wierzchowiska 1:2 (0:2)

Bramka : Łukasz Daniel

Janczak- Biszkont (Daniel D.), Bartocha, Jarosz, Wawruszak (Lipiec), Hanc (Daniel Ł.), Mitelski W., Chudy, Motyl, Mietelski M.(Wiśniewski), Wojciechowski (Wójcik)

Po 25 minutach gry mogło wydawać się że gospodarze są pewni 3 punktów. Najbliżej było po główce Hanca gdy piłka zatrzymała się na poprzeczce . Niestety między 34 a 40 minutą zawodnicy Huraganu popełnili 3 błędy , dwa z nich zostały bezlitośnie wykorzystane. W trzeciej sytuacji Janczak wygrał pojedynek sam na sam. Huragan drugą część pierwszej połowy po prostu przestał. W drugiej odsłonie zobaczyliśmy lepszy walczący Siostrzytów . Zawodnicy starali się zmienić niekorzystny wynik niestety klarownych sytuacji było jak na lekarstwo. Nadzieję na wyciągniecie wyniku dał wprowadzony po przerwie Łukasz Daniel który zdobył bramkę po ewidentnym błędzie bramkarza przyjezdnych. Zdaniem gospodarzy jak i sędziego bocznego Huraganowi należał się rzut karny , wbrew temu sędzia główny nie był przekonany do podjęcia decyzji o jedenastce. Pomimo lepszej postawy w drugiej połowie gospodarze ponieśli 4 porażkę w tym sezonie na własnym boisku.

W następnej kolejce kolejne derby , tym razem gminne. przeciwnikiem Huraganu będzie Vir Dorohucza początek meczu o 11:00  wyjazd na mecz 10:00