Sparingi na minus

W dwóch kolejnych meczach Huragan odniósł dwie porażki .

LKS Huragan Siostrzytów - LKS Wierzchowiska 1:5 (1:1)

Bramka : Motyl Igor

Huragan w tym meczu na boisku był tylko jedną połowę.  Przez większość czasu pierwszej połowy siostrzytowianie byli stroną przeważającą. Pod koniec połowki mecz wyglądał na bardziej wyrównany co przyniosło wyrównanie dla przyjezdnych. Druga odsłona to koszmarne błędy po stronie gospodarzy i 4 stracone bramki, mimo słabej gry Huragan miał swoje szanse jednak skuteczność a raczej jej brak jest porażająca.

LKS Huragan Siostrzytów - KS Bronowice Lublin 3:4 (3:3)

Bramki : Samobójcza, Daniel Łukasz, Motyl Igor

Po 25 minutach licznie zgromadzeni kibice (jak na mecz sparingowy) zobaczyli aż 6 bramek. w drugiej połowie Bronowice objęły prowadzenie którego nie oddały do końca. W 65 minucie Janczak obronił rzut karny. Huragan tak jak i we wcześniejszych meczach stwarzał sobie sytuacje jednak po raz kolejny zawiodła skuteczność nad którą trzeba będzie solidnie popracować.