LKS HURAGAN Siostrzytów – LKS OLEŚNIA Oleśniki 8:3 (5:2)

LKS HURAGAN Siostrzytów – LKS Kamionka 7:3 (2:3)

LKS HURAGAN Siostrzytów – Legion Tomaszowice 3:3 (1:1)

LKS TUR Milejów – LKS Huragan Siostrzytów 6:1 (3:1)

Juniorzy Huraganu zajęli 5 miejsce w lidze w stawce 6 zespołów które rywalizowały ze sobą w systemie trójmeczów po wycofaniu się w trakcie rozgrywek aż 3 zespołów. Minimalne porażki z Turem (1:2), Kamionką (2:3) i Oleśnikami (1:2 i 2:3) oraz problemy ze składem przez cały sezon przekreśliły szanse na wysokie miejsce. Wartą do odnotowania jest postawa Fair Play drużyny w meczu z Oleśnikami (przegrana 2:3) kiedy to Huragan celowo nie wykorzystał rzutu karnego który mógł dać cenne punkty.

SENIORZY :

Victoria Rybczewice – LKS Huragan Siostrzytów 13:1 (3:1)

Bramka : Sebastian Wojciechowski

Rezerwy Huraganu nie dały rady 4 drużynie tego sezonu . Kilka kontrowersyjnych decyzji arbitra i nerwy gości sprawiły iż LKS od 72 minuty przyjezdni grali w 9-tkę . Victoria od tego momentu zdobyła jeszcze 7 bramek.

LKS Huragan Siostrzytów – Tajfun Ostrów Lubelski 4:2 (0:2)

Bramki : Łukasz Daniel, Hanc Kamil, Mietelski Marcin, Chudy Mirosław

Pierwsza połowa fatalna w wykonaniu Huraganu. Proste błędy, brak pomysłu. Na drugą połowę Huragan wyszedł odmieniony , już w 46 minucie kontaktową bramkę zdobył Daniel Łukasz . 10 minut później Hanc wyrównał stan meczu . Tajfun odpowiedział trafieniem w poprzeczkę oraz dwoma groźnymi uderzeniami . W 69 minucie Jarosz sfaulował przeciwnika wychodzącego na czystą pozycję i od tej pory Huragan grał w 10-ciu . Mimo to 5 minut później po faulu na Danielu Łukaszu otrzymał rzut karny którego nie wykorzystał Hanc. W 82 minucie Daniel Dominik został sfaulowany bez piłki w polu karnym co w konsekwencji przyniosło wyrzucenie z boiska jednego z graczy Tajfuna i drugi w tym meczu rzut karny który wykorzystał Mietelski Marcin. W 88 minucie wynik na 4:2 ustalił Chudy.

Avia II Świdnik – LKS Huragan Siostrzytów 7:1 (3:0)

Bramka: Kamil Hanc

30 minut piłkarze Huraganu walczyli jak równy z równym z mistrzem ligi , śmiało można powiedzieć iż w pierwszych 30 minutach byli zespołem lepszym z uwagi na 3 stuprocentowe sytuacje oraz kolejne 4 groźne uderzenia. Niestety w 4 minuty tracimy 3 bramki i zostajemy sprowadzeni na ziemię . W drugiej połowie Avia dorzuciła jeszcze 4 bramki a honorowe trafienie dla Huraganu zdobywa Hanc Kamil.

Słaby sezon kończymy na 13 , przedostatnim miejscu słabej grupy, które powoduje iż po 17 latach gry w klasie „A” wracamy do klasy niżej. Niestety przez cały sezon nie udało się znaleźć sposobu na zapełnienie luk personalnych powstałych na jesień. Słaba forma pozostałych zawodników i tylko 9 pkt. zdobytych na własnym boisku w dużej mierze przyczyniło się do zajęcia miejsca w strefie spadkowej. Rozgrywki w klasie „B” rozpoczynamy 27 sierpnia . Najprawdopodobniej Klasa „B” będzie podzielona na 4 grupy. Z naszej grupy oprócz Huraganu do klasy „B” spadają Kadet Lisów, LKS Skrobów, LKP Turka oraz Zawisza Garbów po przegranym barażu z Leopoldowem.

Kolejne informacje po chwilowym przestoju będą pojawiały się na bieżąco .