RUNDĘ REWANŻOWĄ CZAS ZACZĄĆ.

Meczem na własnym boisku z GKS Niedźwiadą rozpoczynamy rundę rewanżową sezonu 2014/2015.

Mecz zostanie rozegrany w niedzielę , początek o godzinie 14:30. Zbiórka seniorów 13:45.

Więcej informacji w rozwinięciu ...

Drużyna naszego najbliższego rywala zajmuje 4 miejsce z dorobkiem 25 pkt. A jej bilans to 8 zwycięstw , 1 remis i tylko 3 porażki. Niedźwiada posiada także trzeci atak w lidze (42 bramki) oraz nie naj gorszą obronę (21 bramek straconych). 14 kolejka będzie także okazją do debiutu dla nowego trenera, którym został Wojciech Mitelski . Poprzedni szkoleniowiec Pan Andrzej Wronowski musiał na jakiś czas zrezygnować z prowadzenia naszej drużyny . Huragan, jak już wspomniałem w poprzednim newsie pozyskał nowych zawodników. Dwóch do drużyny seniorów oraz aż pięciu do drużyny juniorów którzy zmagania w swojej lidze rozpoczną trochę nietypowo bo we wtorek po Świętach Wielkanocnych.

• Jutro (sobota) planowane są drobne prace porządkowe na terenach przyległych do boiska , zainteresowanych zapraszam na godzinę 10:00

PRZYPOMINAM O ZMIANIE CZASU Z ZIMOWEGO NA LETNI Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ !!!