Pierwsza porażka.

LKS HURAGAN SIOSTRZYTÓW - LKS TURKA 2:3 (2:2)

Bramki : Wojciechowski S. , Hanc K.

Janczak - Biszkont (Mietelski M.), Jarosz, Wawruszak, Bartocha, Chudy (Futa), Hanc, Mitelski W. (Daniel D.), Motyl (Wójcik), Wojciechowski , Daniel Ł.

Huragan po dobrym początku sezonu tym razem na własnym boisku musiał uznać wyższość rywali. Nic nie zapowiadało gorzkiego końca ponieważ siostrzytowianie szybko objęli prowadzenie po bramce Wojciechowskiego. Na 2:0 z rzutu karnego podwyższył Hanc  , nieprzepisowo chwilę wcześniej w polu karnym został zatrzymany Daniel Łukasz. Niestety szybko zdobyte prowadzenie zostało jeszcze szybciej roztrwonione. Goście dwa razy celnie uderzali w bramkę Janczaka i doprowadzili do wyrównania . Około 60 minuty jeden z napastników LKP trafił w poprzeczkę , piłka trafiła pod nogi drugiego z graczy przyjezdnych który przy biernej postawie zawodników Huraganu przymierzył z około 25 metrów i wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie . Siostrzytów miał sytuacje by zmienić wynik meczu , jednak 3 razy piłka zatrzymała się na poprzeczce . Bohaterem Turki został bramkarz - najpierw wybronił strzał z rzutu wolnego Jarosza który zmierzał w samo okienko bramki a kilka minut później również w kapitalnym stylu odbił silne uderzenie Daniela Łukasza z bliskiej odległości. Dramatyczna końcówka nie przyniosła punktów a już za tydzień Huragan uda się na pierwsze derby w tym sezonie - Derby Powiatu. Przeciwnikiem naszego zespołu będzie ekipa LKS Wierzchowiska. Początek meczu o 15:00 Wyjazd na mecz 13;50.