Pewnie za 3 pkt.

LKS Wierzchowiska - LKS Huragan Siostrzytów 0:4 (0:3)

Bramki :  Daniel Ł. 2, Wojciechowski , Wójcik

Janczak - Biszkont (Mieteleski M.), Wawruszak, Futa (Lipiec), Bartocha, Jarosz, Hanc, Chudy (Wydra), Wojciechowski, Wójcik (Daniel D.), Daniel Ł.

Po wpadce,  bo tak można nazwać porażkę na własnym boisku w 3 kolejce,  Huragan zrehabilitował się i pewnie pokonał w derbach Powiatu zespół LKS Wierzchowiska.

Już w 4 minucie wynik otworzył Mateusz Wójcik który po raz pierwszy wyszedł w podstawowym składzie. Gospodarze odpowiedzieli dwoma próbami jednak w obu przypadkach nie znaleźli drogi do bramki Janczaka. w 33 minucie po kontrze Wojciechowski Sebastian sprytnym lobem podwyższył wynik na 0:2  a już 5 minut później  Łukasz Daniel sprawił że było 0:3 . Ten sam zawodnik w 57 minucie ustalił wynik spotkania na 0:4 czym zapewnił spokój na ostatnie pół godziny meczu . Wierzchowiska nie odpowiedziały żadną groźną sytuacją , Huragan mógł jeszcze podwyższyć prowadzenie niestety pojedynek 1 na 1  Hanca z bramkarzem wygrał ten drugi a w innej sytuacji Wojciechowski przestrzelił sporo nad poprzeczką.

TRENING W CZWARTEK O GODZINIE 17:30