Pewne 3 punkty.

LKS HURAGAN Siostrzytów - LKS Skrobów 5:1 (2:0)

Bramki : Sidor, Piorun, Chudy, Mitelski B., Wojciechowski.

Janczak - Hanc, Wawruszak, Biszkont (Mitelski B.), Lipiec (Futa E.), Jarosz, Daniel (Wojciechowski), Chudy, Mitelski W., Sidor, Piorun (Wydra).

Po słabym występie w Ludwinie, Huragan w pełni zrehabilitował się na własnym boisku i zgarnął 3 punkty. Gospodarze kontrolowali sytuację przez cały mecz . Wynik w 14 minucie otworzył Sidor który już w pierwszych minutach meczu mógł zdobyć bramkę. Drugą bramkę i więcej spokoju dołożył Dawid Piorun, była to 44 minucie spotkania. Na 3:0 podwyższył Mirosław Chudy . Niestety 6 minut później Lipiec próbując ratować sytuację faulował napastnika Skrobowa w polu karnym. 11 na bramkę dla swojej drużyny zamienił bramkarz przyjezdnych. Huragan odpowiedział dwójkową akcją Piorun- Sidor, niestety dobre podanie Pioruna wylądowało na poprzeczce. W 74 minucie Mitelski Bartłomiej dobił rywali. W zamieszaniu pod bramką uderzył z 8 metrów obok ręki interweniującego bramkarza . Wynik w 90 minucie ustalił Sebastian Wojciechowski . Goście przez cały mecz oddali 4 celne strzały i nie postawili wysoko poprzeczki dobrze dysponowanej drużynie z Siostrzytowa która w porównaniu z poprzednią kolejką zagrała dobry mecz a wynik 5:1 jest i tak niski patrząc na wszystkie sytuacje do zdobycia bramek które mieli zawodnicy Huraganu. Pochwały należą się również rezerwowym którzy dali dobre zmiany .