Pewna wygrana.

Huragan dopiero w 8 kolejce zaprezentował się tak jak w pierwszych dwóch meczach .

Janczak - Jarosz, Biszkont, Mitelski B.(Bartocha), Lipiec Kamil, Lipiec Artur (Daniel D.), Mitelski W. (Lipiec Arkadiusz), Daniel Ł.(Dziurawiec), Chudy, Wojciechowski (Mietelski M.) Gorgol. Ponadto : Grabowski K.

Bramki : Lipiec A. x 2, Lipiec Kamil, Daniel Ł. Gorgol

Dobrze dysponowana tego dnia drużyna Siostrzytowa już po 25 minutach prowadziła 2:0 za sprawą Artura Lipca który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. W 34 minucie było juz 3:0 , błąd obrony przyjezdnych wykorzystał Daniel Łukasz.Tuż po przerwie nadzieję na lepszy wynik dał jeden z napastników LZS-u który zdobył bramkę w dosyć dziwnych okolicznościach. W tej sytuacji nie popisała się obrona Huraganu która niepotrzebnie czekała na gwizdek arbitra. Na szczęście kilka minut później wynik poprawił Kamil Lipiec który najprzytomniej zachował się pod bramką rywali .po rzucie rożnym. Wynik chytrym  uderzeniem ustalił Gorgol.

Ostatni mecz rundy jesiennej Huragan rozegra z sąsiadem zza miedzy -LKS Vir Dorohucza. , Mecz derbowy odbędzie się w Dorohuczy w niedzielę 28.10.2018 początek spotkania o godzinie 14:00. Zbiórka zawodników 13:00.