Ostatni sprawdzian przed rozpoczęciem Ligi (AKTUALIZACJA)

W najbliższą niedzielę tj. 30.03.2013 o godzinie 14:30 na boisku w Siostrzytowie rozegramy ostatni mecz przed rozpoczęciem rundy wiosennej. Mecz zostanie rozegrany pomiędzy zawodnikami LKS Huragan Siostrzytów dlatego zapraszamy seniorów i szczególnie juniorów. Zawodnicy zostaną podzieleni na dwa zespoły , więc wszyscy będą mieli okazję pograć :). Reszta informacji w rozwinięciu…

Na sobotę tj. 29.03.2014 – zarządzamy sprzątanie obiektu sportowego z którego korzystamy tj. boisko i tereny przyległe, świetlica wiejska oraz boisko do siatkówki.

I tu apel do WSZYSTKICH którzy korzystają z obiektów również tych niezrzeszonych by pomogli gdyż sprzątania nie ma dużo dzięki dwóm osobom które ciągle robią to za wszystkich TYCH którzy (tu się powtórzę) korzystają z tego co posiadamy .

Ps. Dla niektórych może być to oczywiste ale proszę zabrać ze sobą odpowiedni ekwipunek (grabki, rękawiczki). W wypadku małej liczby chętnych akcja zostanie odłożona na inni dzień.

ZAPRASZAMY NA GODZINĘ 10:30.

Zarząd LKS Huragan STW

Ostatni sparing z Krzczonovią zakończył się wynikiem 3:2 dla naszej drużyny . Bramki dla naszego zespołu zdobyli Grzegorz Sidor 2 oraz Mirosław Chudy .

Aktualizacja do newsa .

Dotyczy seniorów jak i juniorów. Z uwagi na to iż niespodziewanie zgłosił się atrakcyjny rywal apeluję do wszystkich naszych zawodników o punktualność.

O godzinie 14:30 tak jak jest zaplanowane zagramy :

Siostrzytów A - Siostrzytów B

Siostrzytów A - Goście

Siostrzytów B –Goście

Czas trwania spotkań to prawdopodobnie 45 minut.

W razie ślamazarnego zbierania się zawodników na umówioną godzinę zostanie rozegranyTYLKOsparing z drużyną przyjezdną i nie wszyscy będą mieli możliwość pograć dłużej dlatego proszę o mobilizację żeby nikt nie miał potem pretensji że” zagrałem tylko 5 minut”. Dlatego zmobilizujcie kolegów którzy nie zaglądają na stronę .