Na wyjazdach zero

Huragan w swoim drugim meczu wyjazdowym poniósł drugą porażkę (mecz z KS Bronowice mimo porażki został zweryfikowany jako walkower na korzyść Huraganu).

LKP Turka - LKS Huragan Siostrzytów  3:1 (2:1)

Bramka : Mietelski Marcin

Janczak - Wawruszak, Biszkont, Bartocha (Wiśniewski 63),Jarosz , Wroński (Wójcik 38), Chudy, Mitelski W., Mietelski M. (Daniel Ł 53), Motyl, Wojciechowski   Ponad to : Grabowski, Mietelski P.

Gospodarze już w 30 sekundzie objęli prowadzenie, Huragan za sprawą Wojciechowskiego który to  indywidualną akcją otworzył drogę do bramki Mietelskiemu Marcinowi  który to z kolei wyrównał już minutę później. W pierwszej połowie to zespół z Turki częściej był przy piłce jednak 3 rzuty wolne oraz kilka rzutów rożnych nie zagroziło bramce Janczaka. Około 40 minuty siostrzytowianie wyprowadzili kontrę a prowadzenie swojej drużynie mógł dać Mitelski Wojciech , niestety jego uderzenie głową w efektowny sposób z linii bramkowej wybił obrońca. Tuż przed zejsciem do szatni LKS objął prowadzenie po rzucie karnym spowodowanym przez strzelca pierwszej bramki  dla Huraganu.. W drugiej połowie przyjezdni starali się odrobić straty  za sprawą wprowadzonego kilka minut po przerwie Łukasza Daniela. Za pierwszym razem Łukasz wywalczył rzut wolny  drugi razem obrońca sfaulował napastnika w polu karnym . Do piłki na 11 metrze podszedł Jarosz i trafił w poprzeczkę... Siostrzytów w dalszym ciągu starał się zmienić niekorzystny rezultat co otworzyło drogę do bramki miejscowym którzy groźnie kontratakowali . W 88 minucie remis mógł zapewnić Motyl , jednak jego mocny strzał bramkarz zdołał sparować na rzut rożny. Gospodarze ustalili wynik spotkania w 91 minucie .

W niedzielę 22.04 Huragan podejmie na własnym boisku zespół LKS Wierzchowiska mecz rozpocznie się o godzinie 15:00. Zbiórka zawodników 14:15.