Majówka na szóstkę .

Dwa mecze, dwa wyszarpane zwycięstwa , sześć punktów tak najkrócej można opisać to co działo się na boisku w Siostrzytowie. Oba spotkania były wyrównane , mogły podobać się kibicom, mimo licznych niedociągnięć ze strony naszego zespołu udało się odprawić z kwitkiem Kadet  Lisów oraz spadkowicza z klasy Okręgowej - Błekit Cyców.

LKS Huragan Siostrzytów - Kadet Lisów 3:2 (1;1)

Bramki : Daniel Łukasz , Sidor Grzegorz, Samobójcza

Janczak - Mitelski B., Hanc, Futa E (Wawruszak)., Biszkont, Mitelski W., Chudy, Daniel, Jarosz (Wojciechowski), Piorun (Kanar) , Sidor (Mitelski M.)

LKS Huragan Siostrzytów - Błękit Cyców  3:1  (1:1)

Bramki : Piorun Dawid , Sidor Grzegorz,Daniel Łukasz

Janczak - Futa (Kanar), Mitelski B.,Hanc, Biszkont (Wawruszak), Mitelski W, Chudy, Daniel, Lipiec(Jarosz), Sidor, Piorun (Mitelski P.)

Inne INFORMACJE :

Mecz w Lubelskiej Lidze Juniorów Starszych Pomiędzy drużynami LKS Huragan Siostrzytów - LKS Oleśnia Oleśniki odbędzie się w sobotę na boisku w Oleśnikach o 15:00. Zbiórka 14:00. Wyjazd 14:10. Proszę o punktualność.

Seniorzy w niedzielę rozegrają swój mecz w Turce o godzinie 11:00, Wyjazd na ten mecz o godzinie 09:40. Prosze o punktualność.

Treningi Wtorek Czwartek od godziny 18:30 .