Koniec sezonu.

LKS Biskupice – LKS Huragan Siostrzytów 3:2 (3:0)

Bramki : Hanc Kamil, Daniel Łukasz

Janczak – Bartocha (Daniel Dominik), Wawruszak, Jarosz, Biszkont, Chudy, Mitelski W., Wojciechowski , Motyl, Daniel Łukasz

Katastrofalne pierwsze 30 minut, obiecujące kolejne 15 i dobra druga połowa nie wystarczyło by zwyciężyć w meczu derbowym. Huragan pierwsze 30 minut po prostu przestał , proste błędy przyniosły 3 bramki gospodarzom którzy nawet za bardzo nie musieli się wysilać by prowadzić tak wysoko. Dopiero przy takim wyniku goście podjęli rękawicę. Najpierw okazję na zmianę rezultatu miał Hanc Kamil który bardzo precyzyjnie uderzył z rzutu wolnego, jednak w tej sytuacji kapitalną interwencją popisał się bramkarz Biskupic. Następnie po składnej akcji Daniel Łukasz mógł zmienić rezultat meczu lecz uderzył bardzo niecelnie mając przed sobą tylko bramkarza.

Druga połowa to już zupełnie inny Huragan . Waleczny z pomysłem. Taka postawa już kilka minut po przerwie przyniosła bramkę kontaktową którą zdobył kapitan Huraganu – Hanc. Siostrzytowianie naciskali i w 71 minucie Daniel Łukasz trafił na 3:2 . Biskupice mogły podwyższyć rezultat meczu przynajmniej 2 razy w ciągu jednej minuty . Na szczęście dla Janczaka pierwsze uderzenie rezerwowego napastnika LKS było niecelne , natomiast w drugiej sytuacji kiedy to Janczak podał wprost pod nogi rywala naprawił swój błąd wygrywając pojedynek sam na sam. Jeden punkt mógł dać Motyl jednak wychodząc na czystą pozycję został zatrzymany przez …. Panią sędzinę która podniosła chorągiewkę , zdaniem kibiców przyjezdnych oraz bezstronnych obserwatorów w tej sytuacji atrakcyjna Pani arbiter popełniła duży błąd. Huragan próbował do końca zmienić rezultat meczu jednak kolejny raz zabrakło czasu, szczęścia i pewnie trochę umiejętności.

Mecz LKS BISKUPICE – LKS HURAGAN SIOSTRZYTÓW ZWERYFIKOWANY JAKO WALKOWER 0:3 NA KORZYŚĆ DRUŻYNY GOŚCI.

LKS Huragan Siostrzytów – KS Uniszowice 3:0 (1:0)

Bramki: Daniel Ł. 2, Jarosz

Janczak – Lipiec (Bartocha), Hanc, Jarosz, Wiśniewski (Wójcik), Mitelski, Chudy, Motyl, Daniel Ł. (Grabowski), Wojciechowski (Daniel D.)

Huragan od początku kontrolował przebieg meczu i szybko objął prowadzenie. Daniel Łukasz po podaniu od Wojciechowskiego 7 metrów od bramki huknął nie do obrony. W pierwszej połowie gospodarze mogli prowadzić wyżej, jednak uderzenie z rzutu wolnego Hanca zatrzymało się na poprzeczce a strzały Wojciechowskiego i Motyla były niecelne. Uniszowice dwa razy groźnie skontrowały , na szczęście w dobrych sytuacjach napastnicy przyjezdnych obijali piłko chwyt za bramką Janczaka. Mimo wyraźnej przewagi Huraganu goście gdy tylko mieli trochę więcej miejsca potrafili umiejętnie przesunąć się z piłką do przodu. W drugiej połowie siostrzytowianie przeważali jeszcze bardziej lecz piłka jak zaczarowana nie chciała wpaść do bramki. Swoje próby odnotowali Wojciechowski dwa razy , Motyl, Daniel Łukasz, Mitelski, Chudy a z dalszej odległości bramkarza próbowali zaskoczyć Jarosz i Hanc. W dalszej części Wojciechowski trafił w słupek a Hanc nie wykorzystał rzutu karnego. Huragan podwyższył wynik w końcówce . Najpierw Daniel Łukasz trafił na 2:0 a Jarosz ustalił wynik końcowy.

Huragan w swoim pierwszym sezonie po spadku z klasy „A” zajął 5 miejsce na 11 drużyn . Jest to średni wynik patrząc na to co prezentowało 9 innych drużyn, Mełgiew była poza zasięgiem. Dla pocieszenia można wspomnieć o tym że Huragan pomimo 9 porażek może pochwalić się drugą defensywą w lidze – 35 bramek straconych (Mełgiew 31) i 3 atakiem – 53 bramki (Mełgiew 112, Krzczonów 60) . Bezpośredni awans uzyskała Perła Progres Mełgiew. Nasi rywale z Gminy zajeli odpowiednio 6 miejsce LKS Biskupice oraz 10 miejsce Vir Dorohucza.

Mimo końca sezonu piłkarze Huraganu nie będą mieli długiej przerwy.

23 czerwca Huragan uda się do Mełgwi na turniej piłki nożnej o Puchar Starosty.