Idzie jak po grudzie.

Mecz z teoretycznie słabszą drużyną okazał się ciężką przeprawą dla drużyny z Siostrzytowa.

Janczak- Mitelski B., Jarosz, Bartocha (Lipiec Kamil), Biszkont,  Mielski Paweł (Gorgol), Mitelski W., Chudy, Wójcik (Dziurawiec), Daniel Ł. Wojciechowski (Mietelski M.)

Bramki : Wójcik, Wojciechowski, Daniel

Początek spotkania rozpoczął się planowo dla miejscowych. Już w 10 minucie Wojciechowski skierował piłkę do bramki jednak zdaniem sędziego był na pozycji spalonej. Kilka minut później Daniel w dobrej sytuacji trafił wprost w bramkarza.  Przewaga została udokumentowana zdobyciem bramki przez Wojcika. Przy tej bramce idealnym podaniem popisał się Daniel ogrywając wcześniej dwóch rywali. Niestety w 4 minuty przestoju Huragan traci dwie łatwe bramki a kilka chwil później mogło być już 1:3 jednak w sytuacji sam na sam z Janczakiem napastnik przyjezdnych fatalnie spudłował. Od początku drugiej połowy drużynę starał się rozruszać wprowadzony Gorgol . W 50 minucie gospodarze doprowadzają do remisu za sprawą Wojciechowskiego i osiągają przewagę narażając się na kontry . Po dwóch z nich piłka zatrzymała się na poprzeczce Huraganu który na przechylenie szali zwycięstwa musiał czekać aż do ostatniej minuty meczu. W tym czasie 100 % sytuację miał Daniel, uderzenie Gorgola kapitalnie odbił bramkarz Vrotcovi, Mietelski Marcin nie trafił celnie w bramkę a przy dwóch sytuacjach kiedy to siostrzytowianie za sprawą Daniela i Mitelskiego Bartka trafili do bramki sędzina boczna podniosła chorągiewkę, szczególnie przy sytuacji Daniela była to dosyć dyskusyjna decyzja. Gospodarze naciskali, jednak upływający czas wprowadzał dużą nerwowość. Na szczęście w ostatniej doliczonej części gry Gorogl posłał podanie na głowę Daniela któremu zostało jedynie trafić do bramki. Po tej akcji sędzia zakończył spotkanie które można podsumować iż było ciekawym pojedynkiem, mimo minimalnego zwycięstwa cieszą punkty i przełamanie drużyny jak i napastników - Daniela oraz Wojciechowskiego dla których były to pierwsze bramki w tej rundzie.

Trening:  Wtorek Orlik -20:00 , Czwartek 17;30 na boisku .

Kolejny mecz rozegramy znowu u siebie. Z uwagi na prace remontowe na boisku w Radawcu, KS Uniszowice zwróciły się z prośbą rozegrania meczu na naszym boisku. Początek meczu o godzinie 14:00 , zbiórka seniorów 13:15. Zapraszamy.